Jätkusuutlik töökultuur – nišš normaalsus? Rain Tunger

Rain Tunger on enesearengule pühendunud ettevõtja, muusik ja külalislahkuse ning enesejuhtimise koolitaja.

Rain veab eest Tallinna restoranide Rataskaevu 16, Väike Rataskaevu ja ÜLO teenindusmeeskondi, mis on muutunud kiiresti nii kohalike kui väliskülaliste suurteks lemmikuteks. Esimesed kaks nimetust on olnud TripAdvisoris keskkonnas kohal nr.1 ja nr.2 kümmekond aastat järjest ning omavad 5* arvustusi rohkem, kui ülejäänud esikümnel kokku.

Koolitajana on Rain tegutsenud ligi 8 aastat ja tänaseks aidanud üle 120nel nii kohalikul kui ka rahvusvahelisel ettevõttel viia teenindus- ja ettevõttekultuur ning tööpere omavaheline suhtlus järgmisele tasandile.

Ühtlasi toimetab Rain üle 18 aasta Raadio 2 saadet Progressioon, õpib omal käel kitarri, korraldab väelauluringe ning tegutseb ekstaatilise tantsu DJ-na. Keskendudes tugevalt enesearengule ja teadlikkusele on Rain õppinud lisaks paljule muule Hollandis aususe ning eheduse praktikat “Circling”, mille ametlikuks juhendajaks täna on.

Raini sõnul oleme me kõik teenindajad, soovime me seda või mitte ja see on privileeg.

Raini ja tema mõtteid jätkusuutliku töökultuuri teemal saate kuulata IMPACT DAY´l 06.10 kell 11:20-11:55, kus ta astub üles Inspiratsioonilaval rääkima teemal Jätkusuutlik töökultuur – nišš või normaalsus?

Rohkem infot: impactday.eu

Posted in BlogiTagged IMPACT DAY´l 06.10.2023 kell 11:20-11:55

© 2023 Ettevõtlusnädal | kodulehe tegemine vvunk