Start-Up seminar "MIS IMELOOM ON ÜKSSARVIK?"

Kas Sina tead, mis imeloom on Ükssarvik?

Kui veel ei tea, siis oled väga oodatud meie Start-Up ehk idufirmadele fokusseeritud seminarile, kus, toetudes isiklikele teadmistele ja kogemustele, räägivad sellest põnevast loomast kaks Ükssarviku spetsialisti – Aleksander Ganseni ja Martin Goroško.

Aleksander Gansen on üks logistikaidu Shipitwise kaasasutajatest, mis hiljem müüdi maha Soome logistika grupile. Ta on WOF Labs OÜ ja BananaCorp kaasasutaja ning üks Ida- ja Põhja-Euroopa suurima Web3 ja plokiahela tehnoloogiale keskendunud BananaConf (endise nimega NFT Tallinn) konverentsi organisaatoritest.
Mitmeid aastaid on ta olnud ka Tehnopoli Startupinkubaatori juhtivmentor ja varajase faasi idufirmade juhendaja ja investor.

Martin Goroško on viimased 16 aastat töötanud Tallinna Teaduspargis TEHNOPOL, alustades turunduse ja partnerluste eestvedamisest, jätkates regiooni ühe suurima ettevõtlusinkubaatori ülesehitamisega ning tegeledes täna kasvuettevõtete ja suuorganisatsioonide teenuste arendamisega. See on andnud võimaluse teha koostööd umbes 500 tehnoloogiaettevõttega IKT, süva-, rohe-, targa linna, tervise- ja valitsustehnoloogiate valdkondades. Lisaks sellele on Martin aktiivne ingelinvestor ja Eesti Äriinglite Assotsiatsiooni liige, investeerides varajases faasis eelkõige teadmismahukatesse ettevõtetesse.

Päevakava

15:00-15:45 räägib Aleksander, mis vahe on tavaettevõttel ja idufirmal ning enamlevinud vigadest, mida tehakse teadmatusest Ükssarvikuks saamise teekonnal, andes kuulajatele kohtumiselt kaasa kuldaväärt näpunäiteid, et sarnaseid vigu vältida.
15:45-16:00 Küsimuste ja mõtete põrgatamise voor
16:00-16:45 jagab Martin tarkust, milline ettevõte on üldse investoritele huvitav, millised tingimused peavad olevad ettevõttel kapitali kaasamiseks täidetud (sh. 3 min pitch ja muu materjal), milline kapital, millisesse ettevõttesse investeerib (ehk kuidas riskikapital toimib – inglid, superinglid, VC-d).
16:45-17:00 Küsimuste ja mõtete põrgatamise voor

  • Koolituse tüüp: Füüsiline asukoht
  • Korraldajad: SA Pärnumaa Arenduskeskus
  • Sihtgrupp: Ettevõtlushuvilised, eriti Start-Up suunal
  • Asukoht: Forwradspace koostöötamiskeskuses, Aida 7, 80010 Pärnu
  • Osalemine: Osalemine on tasuta, aga kuivõrd on kohtade arv piiratud, on kindlasti vajalik eelnevalt registreerida.
  • Kuupäev: 02.10.2023
  • Kellaaeg: 15:00-17:00
  • Kontakt: Korraldaja kontakt: Pärnu koostöötamiskeskuse Forwardspace tegevjuht Egle Volke 56 278 224 / egle@forwardspace.ee
Posted in PärnumaaTagged 02.10.2023, 15:00-17:00, Forwradspace koostöötamiskeskuses
OSALE

© 2023 Ettevõtlusnädal | kodulehe tegemine vvunk