Pärnumaa rahatarkuse klubi avaüritus

Ostude planeerimine, säästmine, investeerimine, maksude deklareerimine on ühed vähestest teemadest, mis puudutavad meid kõiki igapäevaselt.

Rahatarkus on tänapäeva keerulises maailmas tõusnud üha olulisemale kohale. Ostude planeerimine, säästmine, investeerimine, maksude deklareerimine on ühed vähestest teemadest, mis puudutavad meid kõiki igapäevaselt. Finantsvabaduse saavutamine ja tuleviku kindlustamine nõuavad teadmisi ja oskusi.

Pärnumaa rahatarkuse klubi eesmärk on kokku tuua inimesed, kes soovivad jagada teadmisi ja kogemusi ning õppida midagi uut. Klubiline tegevus annab võimaluse kohtuda teiste huvilistega, kuulata ekspertide loenguid ja kogemuslugusid. Koos õppimine muudab finantsteemad arusaadavamaks, aidates klubiliikmetel saavutada oma rahalisi eesmärke.

Pärnumaa rahatarkuse klubi eestvedajateks on Liisi Kirch ja Hanna Kuldsaar-Sarv.

Liisi Kirch on finantsvaba investor, minimalistliku elustiili eestkõneleja, abikaasa ja kolme lapse ema. Liisi alustas oma investeerimisteekonnaga aastal 2010 ning omab kogemust enamike varaklassidega. Liisi on kirjutanud kaks raamatut: “Minu Finantsplaneerija” (2018) ning “Minimalism. Vähem on parem” (2021). Ta on mitmete rahatarkuse teemaliste õppematerjalide kaasautor.

Hanna Kuldsaar-Sarv on algaja investor ja rahatarkuse fänn. Kutseõpetajana jagab teadmisi majanduse, ettevõtluse ja rahatarkuse näol. Ettevõtjana on põhifookus raamatupidamisteenuse pakkumisel ja finantsalasel nõustamisel. Investeerimist alustas mõned aastad tagasi erinevate varaklassidega. Rahatarkuse teema kõnetab eelkõige sellepärast, et oleksid võimalused paremaks toimetulekuks ning suurem finantsvabadus.

Ootame kõiki huvilisi meiega liituma ja koos saavutama finantsilist edu!

Päevakava

17.00 -17.15 Kogunemine ja tervituskohv
17.15-18.45 Sisulised tegevused
18.45-19.00 Võrgustumine

 

  • Koolituse tüüp: Füüsiline asukoht
  • Asukoht: TÜ Pärnu kolledži auditoorium C206 | Ringi 35, Pärnu
  • Korraldajad: SA Pärnumaa Arenduskeskus,
  • Sihtgrupp: Kõik huvilised
  • Osalemine: TASUTA, vajalik eelnev registreerimine
  • Kontakt: Pärnumaa Arenduskeskuse projektijuht Viivika Vilja, viivika@parnumaa.ee
Posted in PärnumaaTagged 04.10.2023, 17:00-19:00, Pärnumaa Ettevõtlusinkubaator
OSALE

© 2023 Ettevõtlusnädal | kodulehe tegemine vvunk