Võrumaa Kolmapäev

Võrumaa ettevõtluspäev

Asukoht
Kultuurimaja Võru Kannel, Liiva 13, Võru
Sihtgrupp
Ettevõtlushuvilised, alustavad ettevõtjad
Aeg
04.10.2017 kell 08:30-16:00
Korraldaja
MTÜ Partnerlus, SA Võrumaa Arenguagentuur ivi@vaa.ee

Ürituse info

Võrumaa ettevõtluspäevale on oodatud kõik, keda huvitab ettevõtlus ja ettevõtjaks hakkamine, aga ka need, kes otsivad inspiratsiooni, häid nõuandeid ja uusi põnevaid kontakte.

Päeva jooksul räägitakse ideede genereerimise ja nende lihvimise metoodikatest, mida päeva jooksul ka kasutatakse: ajurünnakud, loovharjutused ja ideekohvik. Päeva jooksul räägitakse sellest, mida tähendab tänases muutuvas maailmas olla ettevõtja, ettevõtjaks olemise võludest ja ka valudest, kontaktvõrgustiku kasvatamisest ning oma ideede arendamisest ahvatlevateks äriideedeks.

Tänased edukad Võrumaa ettevõtjad jagavad oma kogemusi ja inspireerivaid näpunäiteid. Praktiliste töötubade käigus jagame kasulikke tööriistu oma idee arendamiseks.

Päeva juhivad moderaator Ivika Nõgel (MTÜ Partnerlus) ja koolitaja Marek Mekk (Sebra Sõbrad OÜ).

Registreeu SIIN

Päevakava

8.30
Kogunemine ja kohv
9.00
Maavanem Andres Kõivu tervitus
9.05
Sissejuhatus päeva. Räägime, mis toimuma hakkab ja teeme väikese tutvumisharjutuse.
9.20
Ülevaade Võrumaa Arenguagentuuri teenustest. Taivo Tali annab ülevaate, millist tuge ja milliseid võimalusi pakub arenguagentuur ettevõtjale ning ettevõtlusideega inimesele.
9.50
Ettevõtja lugu. Toomas Sarapuu, Wildest Group OÜ. Kuulete, kuidas Võru noormees peale laias maailmas ringi rändamist oma kodulinnas põnevaid puidust lauamänge tootma hakkas.
10.10
Ajurünnakud äriidee genereerimiseks. Marek Mekk. Üks Eesti silmapaistvamaid ettevõtlusvaldkonna koolitajaid kaasab osalejad oma äriideed leidma ning lihvima.
12.00
Lõunapaus. Tasuta eine kõigile osalejatele.
12.45
Ettevõtja lugu. Raiko Allik, Sebra Sõbrad OÜ ja Branner OÜ. Saate teada, kuidas saab oma tugevused ja hobid läbi ettevõtluse teenima panna.
13.05
Ettevõtja lugu. Rodny Verner Reeder, STRAIV OÜ. Oma lugu räägib kõigest 19-aastane ettevõtja, kes kogub esimesi kogemusi tootmise valdkonnas.
13.25
Arutelud ideekohviku meetodil. Grupiaruteludes saavad kõige julgemad ettevõtluspäevalised asjatundjatelt ja teistelt osalejatelt tagasisidet oma äriideele.
15.30
Kokkuvõte päevast ja tagasiside


Üritus lõpeb kell 16.00