Hiiumaa Neljapäev

Veebiseminar: “Kuidas turundada e-poodi nii, et iga investeeritud sent tooks tulemusi?”

Asukoht
Veebiplatvorm Zoom
Sihtgrupp
kõik huvilised
Aeg
08.10.2020 kell 10:00-12:00
Korraldaja
Valgamaa Arenguagentuur chaty.uibopuu@valgamaa.ee

Ürituse info

Aastast-aastasse on e-müük kasvanud nii Eestis kui mujal maailmas.
Lisaks sellele on e-kaubandus üks kuluefektiivsem ekspordiviis, millega tegelemist võiks iga ettevõtja kaaluda.

Sellel veebiseminaril räägime, kuidas leida kliendid ehk juttu tuleb turundusest. Nõu annab MediaBrand Digitals digistrateeg Erki Heinsaar, Keiri Rebane Navinist ja Kristine Kivimäe kingitus.ee-st.

Erki Heinsaar on Eesti suurima digimeediaagentuuri Mediabrands Digital juht ja strateeg. Mediabrands Digitalil on üle 350 kliendi, kellest suurel osal on digiturundusel võtmeroll ettevõtte edus. Erki on olnud digiturundusega seotud viimased 16 aastat ja toob oma ettekandes välja, mis on nii e-poodide kui teiste ettevõtete puhul olulisimad suunad digiturunduses.

Keirin Rebane juhib tarkvaraarendusettevõtet Navin, mille üheks tegevusalaks on e-poodide loomine, haldamine ja turundamine.
Aastate jooksul on ta kokku puutunud paljude erinevate klientide ja nende probleemidega mistõttu on ta seisukohal, et eduka e-poe eelduseks on hästi läbimõeldud lahendus.

Kristine Kivimäe on kingitus.ee portaali turundusjuht ja räägib sellest, millised on nende kogemused, võidud ja ämbrid digiturundusega ettevõttes.

Osalemine

Osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine.

Registreerimine

* märgitud väljad on kohustuslikud

Üritusele registreerumine on lõppenud.