Eesti Reede

Veebinar: Kasvuettevõtte arenguhüpe ja rohepööre

Asukoht
Veebikeskkonnas Zoom
Sihtgrupp
ettevõtjad, ettevõtlikud inimesed, tegutsev ettevõtja, turismiettevõtjad
Aeg
09.10.2020 kell 13:00-15:00
Korraldaja
Saare Arenduskeskus info@sasak.ee

Ürituse info

Kui tunned, et sinu ettevõttel on arenguruumi ning vaja on astuda järgmiseid samme, siis kutsume sind koostöös Tehnopoliga veebinarile „Kasvuettevõtte arenguhüpe ja rohepööre“.

Arenguhüppe tegemine on katsetuspõhine. Katsetusi tuleb teha targalt – luues hüpoteesi ning testida seda päris turu tingimustes. Ainult nii saab väikseid võite saavutada kuluefektiivselt ja süsteemselt. Räägime sellest, kuidas saab ka klassikaline ettevõte kasutada arenemiseks startup maailmas kinnitatud praktikaid ja metodoloogiaid.

Tule ja saa teada, mida on vaja selleks, et ettevõte arenguhüppe sooritaks – edukas sisenemine välisturule, tootearenduse ABC, kapitali kaasamise võimalused, innovatsiooni rakendamise vajalikkus jne. Kuidas luua konkurentsivõimeline tooteportfell? Kuidas avada eksportturgude uksi? Riskikapitali kaasamine ettevõtte arenguhüppe käivitamiseks. Ettevõtte kasvu juhtimine ja väikeste võitudega edasi liikumine.

 

Samuti räägime rohepöördest. Mis asi on rohepööre? Milles seisneb selle väärtus ettevõtte jaoks? Millest alustada? Mis sammud on kõige lihtsamad ja samas kõige tulemuslikumad?

Veebinari viib läbi Tehnopoli rohetehnoloogia valdkonnajuht Ragmar Saksing.

 

Registreeru sündmusele SIIN

Osalemine

Osalemine on tasuta, vajalik on eelregistreerimine kuni 7. oktoobrini või kuni kohti jagub.

Registreeru SIIN