Tartumaa Kolmapäev

Vastupidavuse töötuba

Asukoht
Tartu Loodusmaja, Lille 10
Sihtgrupp
ettevõtjad
Aeg
06.10.2021 kell 12:00-13:30

Ürituse info

COVID-19 pandeemia tõi pea iga indiviidini kriisiolukorra, mida tavaliselt kogevad militaarmaailma juhid, ametite esindajad, kelle töö on vastutusrikas või pideva jälgimise all, nagu arstid, sportlased, tippjuhid, aga ka nt pankurid. Paraku on vähesed vajaliku vaimse vastupidavuse väljaõppega, et taolist stressi taluda ja sellest tugevamana välja tulla.

Töötoa eesmärk on tutvustada vaimse vastupidavuse (resilience) tööriistu, mida tippsooritajad kasutavad enda vastupidavuse tugevdamiseks enne kriisi, kriisi ajal ja peale seda. Töötoa käigus saavad osaleda tegeleda iseenda väljakutsega ning toetada ka teisi osalejaid, et praktiseerida vastastikust vaimse vastupidavuse toetamist.

Keskendume vaimse tugevuse kujundamisele (vaimnetreening.ee), et olla tugevamad järgmises kriisis või astuda samme veel varasema kriisiolukorra mõjude maandamiseks. Vaatleme, millised protsessid meid kriisiolukorras mõjutavad, mida vajame, et täna tugevamad olla ja pikas plaanis vaimselt tugevamaks saada. Tööriistakast põhineb soorituspsühholoogial, teadveloleku ja coachingu tehnikatel ning kokku pandud ja koolitaja poolt juba järele proovitud sportlaste, ettevõtjate ja ka sõjaväeliste juhtide vaimse vastupidavuse toetamiseks. Tutvustatakse, mis on psühholoogilised oskused ja antakse vaimse vastupidavuse BINGO, mida koheselt mängida.
Töötoa sihtgrupiks on juhid, ettevõtjad, meditsiinitöötajad, sportlased, kelle töö on seotud pideva stressiolukorraga, võistluste ja igapäevaste väljakutsetega.

Liisi Toom vaimnetreening.jpg  Koolitaja: Liisi Toom, performance coach, spordipsühholoogia valdkonna koolitaja ja konsultant (4AM OÜ). Liisi coachib tippeksperte, sportlasi ja ettevõtjaid nende pikaajaliste eesmärkide saavutamises, soorituse tõstmises ning on psühholoogia lektor Kaitseväe Akadeemias. Vaata lisa siit.

 

Osalemine

REGISTREERI SIIN

Seoses avalike ürituste korraldamisele seatud piirangutega saame saaliüritusele lubada vaid negatiivse testitulemusega, COVID-19 haiguse läbi põdenud või selle vastu vaktsineeritud inimesed. Vastavad tõendid saab luua patsiendiportaalis digilugu.ee ning on kohustuslikud ettenäitamiseks saaliüritusel osalejatele. Kohapeal testi tegemise võimalust ei pakuta.