Järvamaa Esmaspäev

Järvamaa Turismipäev

Asukoht
Järva-Jaani vanatehnika muuseumide keskus
Sihtgrupp
turismiettevõtjad
Aeg
05.10.2020 kell 10:00-15:00
Korraldaja
SA Järvamaa Arenduskeskus kylli@jarva.ee

Ürituse info

Ettevõtlusnädala turismipäeva fookuses on kliendid, kvaliteet ja koostöö. Teenuste kvaliteet ja keskkonnahoid on turismis järjest olulisemad. Järvamaa pürgib roheliseks sihtkohaks ning ettevõtjatel on võimalus taotleda rohelist võtit – milleks see kõik ja kellele? Lisaks teeme tagasivaate lõppenud hooajale ja püstitame eesmärke edaspidiseks.

 

Päevakava

9:30 Kogunemine, hommikukohv
10:00 Tervitussõnad, päeva tutvustus
10:05 Imbi Lepik-Martinson, EAS Turismiarenduskeskus – Kvaliteedimärgised Eesti turismis. Roheliste sihtkohtade pilootprogrammi tutvustus.
10:30 Raili Mengel, MTÜ Eesti Maaturism – Mis on EHE ja kus kulgeb Eesti Toidutee? Kokkuvõtted lõppenud turismisuvest, järeldused järgmiseks hooajaks.
11:00 Malle Kolnes, EAS Turismiarenduskeskus – Olukorrast Eesti turismi kõige olulisemal sihtturul Soomes. Mida ootab ja otsib Soome turist täna ja lähitulevikus?
11:30 Kohvipaus
12:00 Külli Eller, Järvamaa Arenduskeskus – Kas Kesk-Eesti kutsub külla või jääme Järvamaale? Mis plaan on?
12:30 Imbi Lepik-Martinson, EAS Turismiarenduskeskus – Rohelise võtme ehk Green Key taotlemine ja praktilised näited
13:00 Ülle Jukk, Jõgevamaa Koostöökoda – Ettevõtjate aktiivse võrgustiku võlud ja valud Jõgevamaa Maitsete näitel
13:30 Lõunapaus
14:00 Ringkäik muuseumis / Välkõppus, kuidas Facebookis üritust reklaamida
15:00 Päeva lõpp

Osalemine

Kohtumisel on võimalik osaleda tasuta aga vajalik on eelnev registreerimine, mida saab teha kuni 1.oktoobrini (kell 17.00) SIIN.

Meie jaoks on oluline Sinu tervis – järgime sündmuste korraldamisel Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti korraldusi. Palun ära osale sündmustel, kui oled haige või oled viimase 14 päeva jooksul tundnud ennast halvasti või viibinud lähikontaktis COVID-19 positiivse inimesega.