Harjumaa Reede

TÜ. Küberturvalisuse teemaline seminar Narvas

Asukoht
Online, veebiplatvorm Zoom ja ka TÜ Narva kolledž, aud.200
Sihtgrupp
ettevõtjad, kõik huvilised
Aeg
09.10.2020 kell 11:00-12:00
Korraldaja
Haap Consulting, Tartu Ülikooli Narva kolledž, IVEK stanislav.pirk@ivek.ee

Ürituse info

“Milliseid ohte on kübermaailmas ja kuidas ennast ning oma ettevõtet nende eest kaitsta?”

“Mis on tegevjuhi petuskeem? Kas keegi saab saata minu nimel arveid ja kirju koostööpartneritele? Kuidas töötavad lunavararünnakud? Kuidas toetada ettevõtte töötajaid küberturvalisuse riskide maandamisel? On müüt, et küberrünnakute ohvriks langevad vaid suuremad ettevõtted. Erinevate petuskeemidega sihitakse ka väiksemaid ettevõtteid ning hooletu olles võib järgneda nii rahaline kui mainekahju. Samas on mitmeid lihtsaid tegevusi, mida ette võtta, et oma ettevõtte tegevus turvalisemaks muuta ning nendest tegevustest töötoas juttu tulebki.”

______________________________

«Какие угрозы существуют в кибер-мире и как защитить себя и свой бизнес от них?»

Что такое афера с генеральным директором? Может ли кто-нибудь отправлять счета и электронные письма партнерам от моего имени? Как работают атаки с выкупом? Как поддержать сотрудников компании в снижении рисков кибербезопасности? Это миф, что только более крупные компании становятся жертвами кибератак. Однако есть ряд простых шагов, которые вы можете предпринять, чтобы сделать свой бизнес более безопасным, и именно об этом мы будем поговорить на семинаре.

 

Osalemine

Osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine.

Участие бесплатное, по прдварительной регистрации.

 

Palun ära osale sündmustel, kui oled haige või oled viimase 14 päeva jooksul tundnud ennast halvasti või viibinud lähikontaktis COVID-19 positiivse inimesega.

Пожалуйста, не участвуй в мероприятии, если ты болен или в течение последних 14 дней  чувствуешь себя плохо или был в близком контакте с COVID-19 позитивным человеком.

Üritust toetab Tartu Ülikooli Narva kolledž

    

 

Registreerimine

* märgitud väljad on kohustuslikud

Üritusele registreerumine on lõppenud.