Tartumaa Kolmapäev

Toimetulek ebaõnnestumistega

Asukoht
SPARK Demo, Narva mnt 3, Tartu
Sihtgrupp
kõik huvilised
Aeg
06.10.2021 kell 18:00-20:00
Korraldaja
JCI (Ettevõtlike Noorte Koda)

Ürituse info

See minitöötuba on sobiv kõigile, kelle jaoks pole enda piitsutamine ebaõnnestumiste ja läbikukkumiste korral võõras teema. Töötoas saad testida oma ebaõnnestumiste vastast immuunsuse taset ning juurde mõned tööriistad, millega seda taset nii isiklikus mõttes kui ettevõtl(ikk)uses tõsta.

Mööda külgi maha ei jookse saadavad nipid kellelgi, sest need aitavad olemasolevat teavet süsteemselt edasise töö ja elu planeerimise heaks tööle panna.

Koolitaja Age Rosenberg (Headflow) on ettevõtja, kes on oma südameasjaks võtnud inimeste ja organisatsioonide toetamise läbi muutuste liikumisel ning seda eelkõige tööalases mõttes ja töökeskkonda silmas pidades. Ta aitab coachides, koolitades, uurides ja analüüsides parandada inimeste ja organisatsioonide teadlikkust endast ja oma toimimisviisidest selleks, et nad võiksid jõuda tööalasesse vabadusse ning muutumise voogu. Enne ettevõtlusse sukeldumist oli Age fookuses organisatsiooni sees toimuv kommunikatsioon, seda nii ühes organisatsioonis kujundades, ülikoolis õpetades kui oma doktoritöös organisatsioonipraktikate omavahelist dünaamikat mõtestades.

***

Koolituse toob osalejateni Ettevõtlike Noorte Koda ehk JCI, mis on rahvusvaheline võrgustik aktiivsetele inimestele.
JCI pakub oma liikmetele arengukeskkonda oma juhtimisoskuste, sotsiaalse vastutustunde, ettevõtlikkuse ja rahvusvahelise koostöö arendamiseks, et innustada noori inimesi looma positiivset muutust ühiskonda. JCI tegutseb täna rohkem kui 100 maailma riigis.

Osalemine

REGISTREERI SIIN

Seoses avalike ürituste korraldamisele seatud piirangutega saame saaliüritusele lubada vaid negatiivse testitulemusega, COVID-19 haiguse läbi põdenud või selle vastu vaktsineeritud inimesed. Vastavad tõendid saab luua patsiendiportaalis digilugu.ee ning on kohustuslikud ettenäitamiseks saaliüritusel osalejatele. Kohapeal testi tegemise võimalust ei pakuta.