Tartumaa Neljapäev

Tartu noore kunsti oksjon

Asukoht
Tartu Loomemajanduskeskus, Kalevi 17
Aeg
04.10.2018 kell 18:00-21:00

Ürituse info

Tartu noore kunsti oksjon toimub Tartu Loomemajanduskeskuse algatusel igal kevadel ja sügisel juba alates 2009. aastast. See on ainulaadne just noorte kunstnike loomingu müügile ja tutvustamisele pühendunud kunstioksjon Eestis. Igal oksjonil valib komisjon kataloogi pääsevad tööd välja sadade esitatud teoste hulgast. Toome avalikkuse ette nii uusi loojaid kui esitleme oksjonil noori professionaalseid kunstnikke. Eesmärk on pakkuda põnevat ja head kunsti nii esmasele kunstiostjale kui ka pühendunud kollektsionäärile. Kataloogis saab tutvuda korraga paljude valitud noorte kunstnike loominguga ning leida nende seast oma lemmikud.

Infoks ostjale

Oksjonil osalemiseks on erinevaid võimalusi – tulla kohale oksjonisaali, osaleda telefoni teel või teha oma pakkumised veebis Osta.ee keskkonnas. Sissepääs saalioksjonile on 5 €. Telefoni teel osalemiseks kirjuta oksjon@lmk.ee.

Tutvu ka oksjoni reeglitega: https://www.noorkunst.ee/ostjale/tingimused.

Registreerumine 4. oktoobril toimuvale saalioksjonile on avatud 3. oktoobrini.

Tõsiseid oksjonihuvilisi ei saadeta ukselt tagasi ka ilma registreerumata, aga teiepoolne eelnev registreerumine aitab meil oksjonit paremini ette valmistada.

Osalemine

Registreerimine: Kristi Teras, oksjon@lmk.ee, 523 7274