Tartumaa Teisipäev

Tartu Ärinõuandla alustava ettevõtja päev “Käik sisse, pidur maha!”

Asukoht
V spaa- ja konverentsihotell (Riia 2, Tartu) ja veebiülekanne
Sihtgrupp
alustav ettevõtja, ettevõtlikud inimesed, kõik huvilised
Aeg
06.10.2020 kell 09:00-13:30
Korraldaja
SA Tartu Ärinõuandla maili.kallaste@arinouandla.ee

Ürituse info

Soovid alustada ettevõtlusega? Kui jah või veel kahtled, siis antud päev on sobiv just sulle – räägime sellest, millal on õige aeg alustada ettevõtlusega ja kuidas sellega alustada, kui kindel otsus on olemas. Ülevaate saad lisaks äriideede leidmise, eneseturunduse ja kõige muu kohta, mis on vajalik igale alustavale ettevõtjale. Tule osale ja aitame sul mõttepidurid maha võtta, et saaksid arukalt ettevõtlusesse kihutada!

 

Päevakava

8:45-9:00
Kogunemine
9:00-9:45
Kust leida äriideid? Kuldar ja Hans Leis
9:45-10:45
Rahaasjad korda! Jaak Roosaare
10:45-11:15
Kohvipaus
11:15-12:15
Positiivselt mõtlemine kaotab piirid. Joel Ostrat
12:15-13:15
Eneseturundus - tänapäeva efektiivseim viis turunduses. Olesija Saue ja Evelin Org

Osalemine

Tasuta, eelnev registreerumine on kohustuslik. Kohtade arv piiratud (oleneb piirangutest, saali saame võtta kuni 80 inimest). Registreeru Tartu Ärinõuandla alustava ettevõtja päevale kohe täna! Kohtade arv on väga piiratud!

VEEBISEMINAR! Kui soovid ettevõtluspäeva nautida kodust lahkumata, siis võimalus on registreerida end veebiülekande vaatamiseks siin! Ettevõtluspäeva link saadetakse eelneval päeval vaid registreerunutele!

Meie jaoks on oluline Sinu tervis – järgime sündmuste korraldamisel Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti korraldusi. Palun ära osale sündmustel, kui oled haige või oled viimase 14 päeva jooksul tundnud ennast halvasti või viibinud lähikontaktis COVID-19 positiivse inimesega.