Tartumaa Teisipäev

Töötuba: Ettevõtte alustamisest töötajate koolitamiseni

Asukoht
Dorpati konverentsikeskus, Petersoni saal, Turu 2
Aeg
02.10.2018 kell 12:00-14:00

Ürituse info

Töötuppa ootame nii juba tegutsevaid ettevõtjaid kui ka ettevõtlikke inimesi, kes alles unistavad oma ettevõttest. Räägime, kuidas kirjutada hea äriplaan ja millised on võimalused tegutseva ettevõtjana oma töötajaid koolitada. Kogemusi jagavad ka kaks ettevõtjat – üks, kes alles ettevõtlusega alustanud, ning teine, kes tegutsenud aastaid.

Päevakava

12:00-12:30 „Kuidas koostada head äriplaani?“ (Julia Eigird)

Lühiülevaade äriplaani koostamisest ja peamistest teguritest, millele rõhku pöörata.

12:30-13:00 Ettevõtja kogemus, Talk disainiagentuur (Triin Liira ja Ave Kodar)

Oma kogemusi jagab ettevõte, mis on alles ettevõtlusega alustanud. Talk disainiagentuur pakub 2D ja 3D graafilise disaini teenust ning trükiteenust. 2D graafilise disaini alla kuulub põhiliselt ettevõtete visuaalse identiteedi loomine ja reklaamide kujundamine. 3D graafiline disain hõlmab 3D mudelite ja animatsioonide loomist. Selline disainerite kooslus võimaldab luua täiesti uusi lahendusi, ühendades 2D ja 3D elemendid üheks tervikvisuaaliks.

13:00-13:30 Ettevõtja kogemus, kohvik ja catering ettevõte Anna Edasi

Oma kogemusi jagab ettevõte, mis on juba pikemalt tegutsenud. Kohviku perenaise vanavanaema nime kandev hubane perekohvik asub Tartus Karlova linnaosas. Head ja paremat saab proovida nii kohvikus kohapeal kui tellida peolauale. Täpsemalt tegemistest-toimetustest räägib kohviku projektijuht Silver Urbas.

13:30-14:00 „Kuidas tõsta töötaja väärtust – koolitustoetus tööandjale“ (Ljudmila Kondrashova)

Koolitustoetuse taotlemine töötukassast uute töötajate värbamiseks ja töötajate koolitamiseks muutuste olukorras, aga ka töötajate eesti keele oskuse arendamiseks.

Töötuba korraldavad Töötukassa Tartumaa osakonna tööandjate konsultandid Maris Koka ja Mihkel Värton, Töötukassa ettevõtluse alustamise osakonna töötajad ja kohalikud ettevõtted.

Osalemine

Registreerimine: Maris Koka, maris.koka@tootukassa.ee