Jõgevamaa Kolmapäev

Seminar: Töötaja kui ettevõtte brändisaadik ja turundaja?

Asukoht
Põltsamaa Kultuurikeskus J.Kuperjanovi 1, Põltsamaa
Sihtgrupp
Ettevõtjad
Aeg
03.10.2018 kell 13:30-17:00
Korraldaja
Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus ja koolitaja Signe Ventsel (Brandmoon OÜ) info@jaek.ee

Ürituse info

Kes kujundab ettevõtte mainet? Tarbija, tööandja ja persoonibränd – milline on nende omavaheline seos? Kuidas aitab persoonibrändi arendamine ettevõtjal eesmärke saavutada? Kuidas luua ja tugevdada persoonibrändi? Milline on kasutamata turundusnišš? Kes on brändisaadikud ja miks neid ühes innovatiivses ettevõttes vaja läheb? Persoonibrändi eneseturundus – offline ja online?

Kui Sa soovid olla edukas, siis tuleb oma oskused, teadmised ja eristumine panna märkama. Tõeliselt tugev persoonibränd müüb oma nime – konkurentsis jääb silma see, kes eristub! Juba natuke teistmoodi toimetades paistad sa silma, oled nähtav oma toote ja teenusega ning tugevam on ka tööandja bränd. See ongi põhjus, miks võiks olla Sinu, kui ettevõtja persoonibränd teadlikult juhitud ja eesmärgipärane tegevus. Loo väärtust ja julge eristuda! Kas Sa tead, mis sind teistest eristab ja teeb unikaalsemaks? Tule seminarile ja saad ka teistele küsimustele vastused!

Koolitaja Signe Ventsel (Brandmoon OÜ): Turundamine on olnud minu töö osaks suuremal või väiksemal määral juba üle 15 aasta. Olen kokku kogunud aastate pikkused kogemused turundusest, juhtimisest, inimeste arendamisest ja koolitamisest. Aitan kasvatada brändide väärtust, toetan professionaalsuse suurenemist, uute ideede loomist ja väärtuste kinnistamist. Tagasihoidlikkusega kaugele ei jõua, tänapäeva konkurentsitihe ühiskond eeldab inimestelt teadlikku eneseturundust, et eesmärke saavutada. Suure sportliku eluviisi austajana, tean, et spordis, äris ja hariduses on väga palju ühist. Ideedel on väärtus, kui need ka tegudeks muuta ning tegutsemist kasutan hirmu ravimiseks. Olen Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni liige ning Brandmoon OÜ asutaja, refetentsid toimunud persoonibrändi koolitustest leiab siit: https://brandmoon.ee/referentsid/

13:30-14:00 Kogunemine, tervituskohv

14:00-17:00 Seminar

Osalemine

Tasuta, eelnev registreerimine on vajalik. Kohtade arv piiratud. Registreerimine ettevõtlusnädala veebilehel.

Registreerimine

* märgitud väljad on kohustuslikud

Üritusele registreerumine on lõppenud.