Tartumaa Kolmapäev

Seminar „Tasakaal? Põhimõtted ja tööriistad tasakaalu loomiseks töö ja eraelu vahel“

Asukoht
Dorpati konverentsikeskus, Baeri saal, Turu 2
Aeg
03.10.2018 kell 14:00-15:30

Ürituse info

Läbipõlemine ja tööstress on viimaste aastatega tõusnud murettekitavalt kõrgeks. Tööandja nõudmine pidevaks produktiivsuse tõstmiseks või uskumus, et ettevõtjana konkurentsis püsimiseks pead olema tegus 24/7, tõstab pinget ning jätab enesehoolitsuse unarusse. Terveks ja pikaks karjääriks on oluline leida sobiv tasakaal töö ja eraelu vahel. Kvaliteetne, kirega tehtud töö tähendab, et inimene on saanud puhata ja end laadida. Vaid siis saab ta võimsalt edasi tegutseda ning tunda elust suuremat rahulolu. Selle saavutamiseks on oluliseks märksõnaks: prioriteedid, (vaimne) vastupidavus ehk resilientsus, töö ja eraelu teadlik planeerimine.

Üritusel vaatame ja katsetame:

  • Prioriteetide muutumine ajas ja selle mõju töö-eraelu tasakaalule. Kas tasakaal on illusioon?
  • Kus on sinu tasakaalu keskpunkt täna? Kus ta peaks olema?
  • Mil viisil arendada endas vastupidavust? Tehnikad ja tööriistad.
  • Kuidas planeerida oma ajakavva puhkus, mäng ja areng? Tehnikad ja tööriistad.
  • Oma kava loomine, väikeste ja suuremate sammude planeerimine.

Ürituse lõpuks oled teadlikum oma võimalusest kujundada endale sobiv tasakaal, tead mõnda vastupidavuse tööriista ning oled paika saanud plaani esimeste sammude astumiseks endale tervislikuma, rahuldust pakkuvama ja samas produktiivsema elu kujundamise poole.

Liisi_Toom.png

Liisi Toom on Persoonibrändi Agentuuri asutaja, kommunikatsioonijuhtimise ja persoonibrändi konsultant, vaimne treener ning elustiili blogija. Tema peamine tegevus on innustada inimesi leidma omale sobiv elurütm, nõustada strateegiates, mis aitavad luua töö või ettevõtluselu, mis võimaldab nii potentsiaali rakendamist, unikaalse väärtuse loomist klientidele / tööandjale ning pidevat enesearengut. Liisi klientideks on personalijuhtidest, teadlastest kuni IT spetsialistide ja audiitoriteni erinevad eksperdid ja juhid, kes loovad oma ettevõtet või pakuvad unikaalsetel teadmistel ja oskustel põhinevat teenust ja toodet. Vaata ka brändingu ja juhtimise portaali.