Ida-Virumaa Kolmapäev

Seminar: „Facebook äri jaoks. Kuidas internetist uusi kliente saada?» (Narvas)

Asukoht
Hotelli Inger konverentsaal, A.Puškini tn 28, Narva
Sihtgrupp
kõik huvilised
Aeg
09.10.2019 kell 12:00-15:00
Korraldaja
OÜ MOST Ärikool, Narva Linna Arenduse ja Ökonoomika Amet areng@narva.ee

Ürituse info

Seminari viib läbi Karina Küppas. Töökeel: vene.

Sisu lühikirjeldus, peamised teemad:
Sotsiaalvõrgustikud on hoogsalt meie ellu tunginud ja jätkavad arengut päevast päeva. Paljud inimesed sooritavad kõik ostud just neid kanaleid pidi, alates toiduainetest ja laste mänguasjadest ning lõpetades mööbli tellimise ja reisi broneerimisega. Rumal on eitada äri asjatundliku positsioneerimise tähtsust sotsiaalvõrgustikes. Positsioneerima peab õigel moel! On ju internetiäris omad reeglid. Tekkinud on elukutse, mille esindajad tegelevad selle valdkonna reeglite uurimisega. Samas aitavad ettevõtjatel kasutada sotsiaalvõrgustikke oma imago rakendamise ja müügiteostuse jaoks.
Uue elukutse nimetus on – SMM-spetsialist, kus SMM on Social Media Marketing. Lihtsamalt öeldes – sotsiaalvõrgustike spetsialist.
SMM spetsialist vastutab liitujate, avalduste, kommentaaride arvu suurendamise eest ning veebilehe kuvandi eest tervikuna.
Internet on kindlalt meie ellu tunginud ja kogub järjest hoogu juurde. Omandades teadmisi sellest valdkonnast, juhite oskuslikult protsesse, mis viivad eduni täna ja ka tulevikus.

Osalemine

Tasuta. Info ja registreerimine: тел. 359 9044, 359 9083, areng@narva.ee

Registreerimine

* märgitud väljad on kohustuslikud

Ürituse kohad on kahjuks täis.