Tartumaa Teisipäev

Seminar „Digitaalsete mõjuliidrite eneseturundusvõtted (digital influencers) ja mida neilt õppida“

Asukoht
Dorpati konverentsikeskus, Baeri saal, Turu 2
Aeg
02.10.2018 kell 14:00-15:30

Ürituse info

Digitaalsed mõjuliidrid on muutunud nähtuseks – ja tööks – omaette. Tundub lihtne osta nutitelefon, pildistada klipikesi oma elust, avaldada need ja miljonid järgijad on saadud. Paljud gamer’id, juutuuberid ja insta-staarid näitavad mõnusat ja edukat, bränditooteid täis elu, kus üks postitus võib tuua toodetele suuri sissetulekuid ning panna masse liikuma influencer’i sõnade järgi. Mis on selle uue aja mõjuliidrite tekkimise fenomeni taga? Ja kuidas saad sina, ettevõtja, ekspert, seda kasutada oma elu-, karjääri või oma toodete nähtavamaks muutmiseks ning oma sõnumi kohaleviimiseks?

Vaatame ja õpime:

  • Kes on (digitaalne) mõjuliider? Erinevus mõjuisikutest? Kas sina oled/saaksid ka olla?
  • Mida tegelikult tähendab jälgijaskonna loomine? Lähme kulisside taha: aeg, raha, loovus ja vaev.
  • Eneseturundusvahendid, mida digitaalsed mõjuliidrid kasutavad.
  • Erinevad etapid digitaalse mõjuliidri staatuseni jõudmiseks.
  • Kuidas kasutada digitaalsete mõjuliidrite taktikaid oma sõnumi massideni viimiseks?

Ürituse lõpuks mõistad influencer’i tegevust, turundusvõtteid, mida saad kohandada iseenda ettevõtte, brändi edendamisel, oma sõnumi massideni viimiseks või ka oma (digitaalse) influencer’i staatuse arendamisele.

Liisi_Toom.png

Liisi Toom on Persoonibrändi Agentuuri asutaja, kommunikatsioonijuhtimise ja persoonibrändi konsultant, vaimne treener ning elustiili blogija. Tema peamine tegevus on innustada inimesi leidma omale sobiv elurütm, nõustada strateegiates, mis aitavad luua töö või ettevõtluselu, mis võimaldab nii potentsiaali rakendamist, unikaalse väärtuse loomist klientidele / tööandjale ning pidevat enesearengut. Liisi klientideks on personalijuhtidest, teadlastest kuni IT spetsialistide ja audiitoriteni erinevad eksperdid ja juhid, kes loovad oma ettevõtet või pakuvad unikaalsetel teadmistel ja oskustel põhinevat teenust ja toodet. Vaata ka brändingu ja juhtimise portaali.