Raplamaa Kolmapäev

Motivatsiooniõhtu „UUE AJA NAINE”

Asukoht
Rapla, Kultuuriklubi BAAS, Tallinna mnt 5, Rapla linn
Sihtgrupp
ettevõtjad/ kõik huvilised
Aeg
03.10.2018 kell 18:00-21:00
Korraldaja
Ettevõtlikud Naised Raplamaal MTÜ katrin.klaebo@gmail.com

Ürituse info

Hannaliisa Uusma on üldsusele tuntud kui ansambel HU? Solist. Vähem teatakse, et Hannaliisa on popmuusika ja soouuringute lektor ning õpib doktorantuuris Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia muusikateaduste osakonnas. Doktoritöö fookuses on postsotsialistlikud mehelikkused. Ta on tegelenud muuhulgas ka soolise võrdõiguslikkuse edendamisega ning igapäevast leiba teenib Sotsiaalkindlustusametis ohvriabi osakonnas, kus juhib kõrge riskiga lähisuhtevägivalla juhtumite lahendamise mudeli MARAC pilootprojekti.
Hannaliisa Uusma räägib motivatsiooniõhtul loomeinimese edukast äritegevusest, kontserdikorraldusest ja ka oma doktoritöö teemast. Tulge ja kuulake ise, lisaks toimub kontsert duolt HUNT-ilt.

Päevakava

18.00-21.00 Motivatsiooniõhtu lauljatar Hannaliisa Uusmaga. Õhtu lõpeb kontserdiga, esitaja duo HUNT – Hannaliisa Uusma ja Brigitta Davidjants – ja nende aasta tagasi ilmunud “Fragment of..” lugudega. Album on täis kosmilist elektro-dream-soul essentsi. HUNTi muusika ja bandi VJ Kristin Pärna visuaalid tõmbavad parimas mõttes ennast unustama. Videoinstallatsioon ja valgusinstallatsiooni efektid tõotavad vinge elamuse.
Tule ka, kuula ise!

Osalemine

Vajalik eelregistreerimine. Pileti hind toitlustuse eest 15 eurot, 13 eurot Ettevõtlikud Naised Raplamaal MTÜ liikmetele. Kohtade arv on piiratud. 

Ettevõtlikud Naised Raplamaal MTÜ arveldusarve rekvisiidid: Swedbank, a/a EE322200221047403957. Laekumine arveldusarvele hiljemalt 30.09.2018 tagab koha! 

Registreerimine

* märgitud väljad on kohustuslikud

Üritusele registreerumine on lõppenud.