Jõgevamaa Kolmapäev

Praktiline töötuba: „Loomulikud lahendused muutuste maailmas“

Asukoht
Endla Looduskeskus, Tooma, Jõgeva vald
Sihtgrupp
kõik huvilised
Aeg
07.10.2020 kell 10:00-16:00
Korraldaja
SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus; ettevotlus@jaek.ee

Ürituse info

Rahulik ja maandav töötuba koos räätsamatkaga 2,5 h vähekäidavatel radadel ning meelerahu harjutus maandamiseks. Kogeme ratsionaalse ja loomingulise ühenduse jõudu, küsime nõu nii intuitiivselt sisemiselt kui kollektiivselt tarkuselt, ühendame vaimujõu mõttejõuga. Loogiline jätk 2019 aasta töötoale “Loomulik juhtimine”. Koolitaja Ain Mihkelson on alati leidnud tee osalejateni omal ainulaadsel viisil, tuues kiirete pealesunnitud muutustega ja stressirohkesse ettevõtja ellu oskusi meelerahu leidmiseks ja säilitamiseks. Pakutakse ka maitsvat lõunat.

09:30 Kogunemine ja hommikukohv heade maitsetega

10:00 Räätsamatk loodusgiidiga

12:30 Lõunat pakub LAUT Resto

13:20 Töötuba

16:20 Lõpetamine.

Osalemine

Tasuta, eelnev registreerimine vajalik  ettevotlus@jaek.ee kuni 02.10.2020. Kohtade arv on piiratud: kuni 14 inimest. Sellele üritusele alternatiivset veebis toimumist ei pakuta.

Meie jaoks on oluline Sinu tervis – järgime sündmuste korraldamisel Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti korraldusi. Palun ära osale sündmustel, kui oled haige või oled viimase 14 päeva jooksul tundnud ennast halvasti või viibinud lähikontaktis COVID-19 positiivse inimesega.