Pärnumaa Teisipäev

Pärnumaa noorte inspiratsioonipäev “Enesekindlus ja -kehtestamine” (veebis)

Asukoht
Veebis
Sihtgrupp
noored
Aeg
06.10.2020 kell 11:00-14:00
Korraldaja
Pärnumaa Arenduskeskus, Pärnumaa aktiivsed noored viivika@parnumaa.ee

Ürituse info

Osale inspiratsioonipäeval! Neli noort ja säravat esinejat on rääkimas enesekindlusest ja -kehtestamisest, mis ongi ettevõtlikkuse alustaladeks. Räägi julgelt kaasa, esita küsimusi ja tunne, kuidas uued teadmised tulevad!

Päevakava

Päevajuht Laura Kiviselg. Laura on tudeng ja noorsootöötaja, kes on noore aktivistina õppinud, et elust saab läbi ainult positiivsust säilitades.

11.00-11.10 sissejuhatus Laura Kiviselg

11.10-11.45 “Mismōttes EI tahtnud” Sass Henno.
Sass on kirjutanud nii romaane kui ka saanud tuntuks seisukohaga pere- ja suhtevägivallast. Tema populaarsest noorteromaanist “Mina olin siin” on tehtud ka film.

11.45-12.00 paus aktiivsete tegevustega, parimatele auhinnad

12.00-12.45 5 õppetundi, mida oleksin tahtnud 18-aastaselt teada/kogeda, Sandra Raju. Sandra on ettevõtja, podcaster, liikumisentusiast, aeg-ajaline Nike treener ning suunamudija

12.45-13.00 paus aktiivsete tegevustega, parimatele auhinnad

13.00-14.00 “Miks sa peaksid tegutsema just nüüd?” Karoliine Aus ja Eerik Hannus.
Karoliine on noor pärnakas, kes töötab noorsootöö valdkonnas ning tegeleb vabaühenduse eestvedamisega. Eerik on 20 aastane pärnakas, kes tegeleb Pärnu noorte- ja innovatsioonikeskuse HUUBi juhtimisega. Talle meeldib noortega koos ideid mõelda ja neid ellu viia. Eerik näeb ennast 3 aasta pärast Pärnu ühe suurima noorteorganisatsiooni HUUB juhina ja õnnelikuna.

Osalemine

Regitreerimisega SIIN

Pärnumaa koolide õpilaste inspiratsioonipäevale registreerimine toimub koolide ja klasside kaupa, lisainfo viivika@parnumaa.ee

Meie jaoks on oluline Sinu tervis – järgime sündmuste korraldamisel Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti korraldusi. Palun ära osale sündmustel, kui oled haige või oled viimase 14 päeva jooksul tundnud ennast halvasti või viibinud lähikontaktis COVID-19 positiivse inimesega.