Saaremaa Esmaspäev

Noorte Ettevõtluspäev: “Võta ise ette” ja Saaremaa Päike äriideede konkurss

Asukoht
Muhu Noortekeskus, Liiva küla, Muhu vald
Sihtgrupp
noored
Aeg
05.10.2020 kell 10:00-17:30
Korraldaja
Saare Arenduskeskus triin@sasak.ee

Ürituse info

Saare maakonna 2020 aasta noorte ettevõtluspäev leiab aset Muhu Noortekeskuses, kus paralleelselt leiab aset kaks sündmust – Ettevõtluspäev “Võta ise ette” ja Saaremaa Päike äriideede kaitsmine.

„Võta ise ette“ on 5 tunnine koolitus ettevõtlusest ja minifirmade loomisest. Selle käigus tutvutakse ettevõtlusega, ettevõtjale vajalike oskustega, JA Eesti minifirma programmiga, tehakse 5- liikmelistes rühmades viie tunni jooksul läbi ettevõtte loomine, alustades äriidee välja töötamisest kuni prototüübi esitluseni. „Võta ise ette“ on õppimine tegevuse kaudu. Koolitusel vahelduvad terav mõttetegevus mõnusate mänguliste vahepalade ja praktilise tööga. Päeva lõpuks on igal grupil valmis suur ülesanne ehk idee prototüüp. Äriidee läbimõtlemist toetavad väiksed ülesanded ja lühiloengud, mis annavad prototüübi loomiseks vajalikke teadmisi. Prototüüpi testitakse ja lõpuks esitletakse rühmatöö tulemusi kõigile osalejatele. Koolituse käigus omandatakse teadmisi ettevõtlusest, loovusest, meeskonnatööst, minifirma asutamisest ja tegevusest. Kumbki sündmus sisaldab nii uusi teadmisi kui ka väljakutseid. Ühendavateks lülideks saavad olema head kõhutäited, auhindamine ning meelelahutus.

Tasuta, vajalik eelregistreerimine SIIT

 

NB! Seoses Covid-19 viiruse levikuga palume pidada kinni ettevaatusabinõuetest, mille kohta leiate infot SIIT

Juhul, kui viiruse levikust tingituna rakenduvad sündmuse läbiviimist takistavad piirangud, toimub sündmus veebiülekandena, millest teavitame registreerunuid e-kirja teel.

Päevakava

10:00 - 12:00
Võta ise ette (JA) / Esinemine (BeWise)
12:00 - 12:40
Lõuna
12:40 - 14:40
Võta ise ette (JA) / Esitlemine (BeWise)
14:40 - 15:40
Päike toodete ja teenuste esitlus / Hindamiskomisjon
16:40 - 17:10
Bänd / Hindamiskomisjoni töö / auhindade vormistus
17:10 - 17:30
Tänud / Auhinnad
Bussid kodudesse

Osalemine

Tasuta, vajalik eelregistreerimine SIIT