Läänemaa Kolmapäev

Läänemaa ettevõtluspäev: „Tark ei eksi 2x”

Asukoht
Haapsalu Kultuurikeskus, Rõdusaal, Posti 3, Haapsalu, 90502 Lääne maakond
Sihtgrupp
alustav ettevõtja, ettevõtjad, ettevõtlikud inimesed, kohalik omavalitsus, kõik huvilised, tegutsev ettevõtja, turismiettevõtjad
Aeg
07.10.2020 kell 10:00-13:15
Korraldaja
SA Läänemaa kaja.ruutel@laanemaa.ee

Ürituse info

Kas oled kuulnud ütlust, et tark ei eksi kaks korda?! Tule osale ettevõtluspäeval ja vii oma unistused ellu nutikalt ja läbimõeldult!

 

Läänemaa ettevõtluspäeval toome sinuni lood päris ettevõtjatelt, et sa saaksid õppida nende kogemustest ja õppetundidest. Lavale astuvad Be More Superfoods asutaja Kriti Asperk ja Enefit Green juhatuse esimees Aavo Kärmas, kellega koos leiame vastused enamlevinud küsimustele, millega iga alustav ettevõtja seisab silmitsi: miks hakata ettevõtjaks? Kuidas algust teha? Mis on eduka ettevõtte valem? Jpm.
Loomulikult ei puudu päevalt ka huumor, sest nagu öeldakse, naer on terviseks ja annab tiivad headele ideedele, seetõttu paneme päevale väärika lõpu Sander Õiguse koolitusega „Kas minust võiks saada ettevõtja?“.

Tule osale koha peal Haapsalu kultuurikeskuses või osale parasjagu just sealt, kus sa oled, ja vaata veebiülekannet! Valik on sinu!

 

Ettevõtluspäevale on oodatud kõik huvilised, sh ka juba pikemalt tegutsenud ettevõtted, kes otsivad uusi ideid ja inspiratsiooni!

 

 

Päevakava

10:00-10:05 – Tervitus Marko Matvei
10:05-11:05 – „Miks ma hakkasin ettevõtjaks ehk kuidas said alguse supertoidusegud Be More Superfoods?“ (Kirti Asperk, Be More Superfoods asutaja)
11:05-11:20 – Sirutuspaus
11:20-12:20 – „Mis on eduka ettevõtte valem?“ (Aavo Kärmas, Enefit Green juhatuse esimees)
12:20-13:05 – Koolitus „Kas minust võiks saada ettevõtja?“ (Sander Õigus)
13:05 -13:10 – Tänusõnad Marko Matvei

Osalemine

Tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine. Registreeri SIIN.

Meie jaoks on oluline Sinu tervis – järgime sündmuste korraldamisel Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti korraldusi. Palun ära osale sündmustel, kui oled haige või oled viimase 14 päeva jooksul tundnud ennast halvasti või viibinud lähikontaktis COVID-19 positiivse inimesega.