Harjumaa Kolmapäev

“Kuidas turunduses vältida karisid ja püüda pärituult?”

Asukoht
Siidrifarm, Kose vald, Virla küla, Harjumaa
Sihtgrupp
ettevõtjad ja ettevõtlushuvilised
Aeg
03.10.2018 kell 13:00-18:00
Korraldaja
Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus (HEAK)

Ürituse info

Kuidas end kliendile nähtavaks teha? Mis on turundustegevuses oluline ja kuidas eristuda maailmas, kus kõik on juba olemas? Millal tuleb tunnistada, et praegu tehtav ei toimi ja leida uus turundussuund? Kas tulemusliku turundustegevusega on võimalik ise hakkama saada? Kas head tulemused nõuavad suurt turunduseelarvet?

Tule saa inspiratsiooni, uusi mõtteid ja tegutsemistuhinat!

Oma turundusstrateegiast räägivad viis ettevõtjat:

Tiptiptap OÜ on kaasaegne ning omas valdkonnas Baltikumi suurim tootmis- ja müügiettevõte, kes disainib, arendab, toodab ja turustab omaenda kaubamärgi tooteid, milleks on mänguväljakute atraktsioonid, skateparkide elemendid, spordiväljakute inventar jmt. Jüris tegutsev ettevõte on pälvinud mainekaid auhindu ning tunnustust nii Eestis kui ka väljaspool. Tiptiptap on vallutanud eksportturge Euroopas ja Aasias ning teeninud usalduse just oma maine ning kõrge kvaliteediga.
Nurme Looduskosmeetika OÜ. Nurme loodustooted väärtustavad kehalist ja hingelist rahulolu ning loodusega kooskõlas elamist. Hea tervis saab suuresti alguse enda hellitamisest, naermisest ja elu nautimisest! Just kõike seda soovib ettevõte oma toodetega pakkuda kõigile oma tarbijatele. Kuulajad saavad teada, milliste tegevuste abil on jõutud nii Eesti kui väliskliendi südamesse.
Siidrifarm. Kuidas vanast lagunenud pullilaudast saab hubase atmosfääriga hinnatud kontserdi- ja konverentsikoht ning kus kohapeal toodetakse oma siidrit? Siidrifarmi omanik Aivar Kuusk teeb siidrifarmis ringkäigu, räägib minevikust ja tulevikust.
LaitseRallyPark Enam ei pea rallisõit jääma unenägudemaale. LaitseRallyPark on loonud autoalase teemapargi, kus oma sõiduoskusi proovile panna ja kiiruskatseid teha saavad nii suured kui väikesed. Kuidas jõuda ja jääda kliendi teadmisesse ägeda ja ohutu meelelahutuskeskusena, kuhu on oodatud nii üksiklient kui sündmuse korraldaja? Tule ja kuula LaitseRallyPargi kogemuslugu.
Be More Superfoods arendab ja müüb tervislike elustiili tooteid.100% naturaalsed supertoidupulbrid aitavad saavutada parema versiooni iseendast. Tegutsetud viie kuu jooksul on kanda kinnitatud 90 müügikohas üle Eesti, lisaks on tooted müügil Amazonis ja Saksamaal. Mis on nende kiire kasvu saladus?

 

AJAKAVA:

12:30 kogunemine
13.00- 13.55 Ringkäik Siidrifarmis, lõuna. Peremees räägib Siidrifarmi tekkeloost ja sellest kuidas oskusliku turundustööga saab vanast laudast hinnatud kontserdipaik.
14.00-15.00 Sissejuhatus teemasse- kas ja miks me turundust vajame.
15.00-15.30 Be More Superfoods
15.30-16.00 Nurme Looduskosmeetika
16.00-16.30 LaitseRallyPark
16.30-17.00 TipTipTap
17.00-18.00 Üllatusesineja, kokkuvõte ja magus amps.

Osalemine

 

 

Küsimuste korral võta palun ühendust: Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus, elina@heak.ee