Tartumaa Teisipäev

Kuidas olla edukas muutuste ajal?

Asukoht
Tartu Loodusmaja, Lille 10, Tartu
Sihtgrupp
kõik huvilised
Aeg
05.10.2021 kell 13:00-14:30
Korraldaja
Tartu LV ettevõtluse arengu osakond

Ürituse info

Maailmas toimuva taustal on nüüdseks on selge, et muudatusi on rohkem kui varem, muutuda tuleb kiiremini kui varem ja muutused ei lõpe iial.

  • Missugused ettevõtted on muudatustes edukad ja kuidas selle tempoga kaasas käia?
  • Kuidas kohandada oma pakkumist, turundust, müüki ja tootmist?
  • Kuidas olla tõhusam eksporditurgudel tänu uutele digitaalsetele võimalustele?

Anname 7 soovitust, kuidas olla edukas muutuste ajal.
„Kuumal toolil“ istub külalisesineja Janek Kalbin, kes jagab ettevõtte kogemusi muudatuste ajal.

Töötuba viib läbi Anu-Mall Naarits, Marketingi Instituudi tegevjuht, Eesti üks tuntumaid turunduskoolitajaid ja konsultante, kellel on kogemust üle 15 aasta. Ta on juhtinud turundus- ja müügimeeskondi Baltikas, Radiolinjas (praegune Elisa), Eesti Kindlustuses (praegune If Kindlustus) ning viinud läbi sadu erinevaid turunduskampaaniaid.
Janek Kalbin on enam kui 15 aastat tegelenud toiduainete tootmise ja müügiga, seda nii müügijuhtimise, turunduse kui üldjuhtimise alal. Tal on kogemus HK Scanist ja Orklast. Hetkel on ta ametis kodumaiste loodustoodete ja toidulisandite tootmisettevõtte Chaga OÜ ekspordidirektorina, samuti nõustab ta ettevõtjaid.

Osalemine

REGISTREERI SIIN

Seoses avalike ürituste korraldamisele seatud piirangutega saame saaliüritusele lubada vaid negatiivse testitulemusega, COVID-19 haiguse läbi põdenud või selle vastu vaktsineeritud inimesed. Vastavad tõendid saab luua patsiendiportaalis digilugu.ee ning on kohustuslikud ettenäitamiseks saaliüritusel osalejatele. Kohapeal testi tegemise võimalust ei pakuta.