Tartumaa Reede

Kuidas e-kaubanduses edukas olla?

Asukoht
Tartu Loodusmaja, Lille 10, Tartu
Sihtgrupp
kõik huvilised
Aeg
08.10.2021 kell 10:00-11:30
Korraldaja
Eesti E-kaubanduse Liit

Ürituse info

Seminaril saad ülevaate e-kaubanduse olukorrast, tulevikutrendidest, tarbijaharjumuste muutustest ning ootustest Eesti e-poodidele. Jagatakse soovitusi, kuidas rahvusvahelises konkurentsis olla, kuuled, milles on Eesti e-poodide peamised eksimused kui ka probleemid ning kitsaskohad.
8VK_6909.jpg

Ürituse viib läbi Tõnu Väät, kes juhib igapäevaselt Eesti E-kaubanduse Liitu, omab kõige värskemat ülevaadet turu trendidest, käivetest, kui e-äride probleemikohtadest. E-kaubanduse Liit annab välja Turvalise Ostukoha usaldusmärgist, korraldab E-smaspäeva, monitoorib pakiautomaatide mahtusid, tegeleb uuringute, statistika kui e-äride arendamiseks mõeldud koolituste ja soovituste jagamisega

Osalemine

REGISTREERI SIIN

Seoses avalike ürituste korraldamisele seatud piirangutega saame saaliüritusele lubada vaid negatiivse testitulemusega, COVID-19 haiguse läbi põdenud või selle vastu vaktsineeritud inimesed. Vastavad tõendid saab luua patsiendiportaalis digilugu.ee ning on kohustuslikud ettenäitamiseks saaliüritusel osalejatele. Kohapeal testi tegemise võimalust ei pakuta.