Pärnumaa Kolmapäev

(Kasvu)ettevõtte areguhüpe

Asukoht
Toimub Veebikeskkonnas Zoom 09.10.2020
Sihtgrupp
ettevõtjad, MTÜ liikmed
Aeg
07.10.2020 kell 15:00-17:00
Korraldaja
Pärnumaa Arenduskeskus svea@parnumaa.ee

Ürituse info

Arenguhüppe tegemine on katsetuspõhine. katsetusi tuleb teha targalt – luues hüpoteesi ning testida seda päris turu tingimustes. Ainult nii saab väikseid võite saavutada kuluefektiivselt ja süsteemselt. Räägime sellest, kuidas saab ka klassikaline ettevõte kasutada arenemiseks iduettevõtete maailmas kinnitatud praktikaid ja metodoloogiaid.

MUUDATUS: Kasvavast koroonaohust tingituna toimub 07. oktoobriks 2020 planeeritud Tehnopoli seminar “Kasvuettevõtte arenguhüpe” veebinarina reedel, 9. oktoobril kell 13-15

Päevakava

Tehnopoli äriarendusüksuse juht Martin Goroško käsitleb oma ettekandes järgmiseid teemasid:
1. Kuidas luua konkurentsivõimeline tooteportfell.
2. Kuidas avada eksportturgude uksi.
3. Riskikapitali kaasamine ettevõtte arenguhüppe käivitamiseks.
4. Ettevõtte kasvu juhtimine ja väikeste võitudega edasi liikumine.

Osalemine

Kasvavast koroonaohust tingituna toimub 07. oktoobriks 2020 planeeritud Tehnopoli seminar “Kasvuettevõtte arenguhüpe” veebinarina reedel, 9. oktoobril kell 13-15, eestvedajaks on Saaremaa Arenduskeskus. Veebinarile registreeru SIIN.

Meie jaoks on oluline Sinu tervis – järgime sündmuste korraldamisel Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti korraldusi. Palun ära osale sündmustel, kui oled haige või oled viimase 14 päeva jooksul tundnud ennast halvasti või viibinud lähikontaktis COVID-19 positiivse inimesega.