Tartumaa Neljapäev

Karjäärimuutused – uus normaalsus tööelus?

Asukoht
Tartu Loodusmaja, Lille 10, Tartu
Sihtgrupp
kõik huvilised
Aeg
07.10.2021 kell 10:00-12:30
Korraldaja
Eesti Kaubandus-Tööstuskonda

Ürituse info

Ettevõtted on sunnitud tänastes oludes tegema sagedamini inimeste tööelu muutvaid ja mõjutavaid otsuseid ning samas toetama oma töötajaid muutustega kohanemisel. Teisalt tulevikku vaatavalt ette mõtlema, kuidas kiirete arengutega kaasas käimiseks tööd ümber kujundada ning organisatsioonile vajalike oskustega töötajaid tagada.
Töötajal tuleb valmis olla käigu pealt uusi oskusi omandada ja neid omas töös rakendada, vajadusel liikuda teistsugusesse tööalasesse rolli või hoopis töökoha kaotamisega ette võtma suurem karjäärimuutus.

Seminaril mõtestame erisuguseid tööalaseid muutusi kui osa tänasest karjääriteekonnast, millega tuleb teadlikult arvestada, sh järjepidevalt oskusi arendades tänaseid ja tulevasi vajadusi silmas pidades. Oma kogemuslugu jagab hiljuti karjäärimuutuse läbi teinu ning inimesi sütitab oma persoonibrändi looma selle valdkonna ekspert.

Esinevad: Anna Gramberg, Liina Kähri, Olesija Saue, Liina Helstein

Osalemine

INFO JA REGISTREERIMINE

Seoses avalike ürituste korraldamisele seatud piirangutega saame saaliüritusele lubada vaid negatiivse testitulemusega, COVID-19 haiguse läbi põdenud või selle vastu vaktsineeritud inimesed. Vastavad tõendid saab luua patsiendiportaalis digilugu.ee ning on kohustuslikud ettenäitamiseks saaliüritusel osalejatele. Kohapeal testi tegemise võimalust ei pakuta.