Järvamaa Teisipäev

Järvamaa ettevõtluspäev “Muutuste tuules”

Asukoht
Hindreku Turismitalu peomaja - Valgma küla, Järvamaa / VEEBIS
Sihtgrupp
ettevõtjad, kõik huvilised
Aeg
06.10.2020 kell 10:30-17:00
Korraldaja
Järvamaa Arenduskeskus saima@jarva.ee

Ürituse info

Keskendume muutustele, mis leidsid aset olukorras, kus majandus mõneks ajaks seiskus ning sundis mugavustsoonist välja astuma ja oma tegevuse ümber mõtestama. Aitame märgata võimalusi positiivsete muutuste loomiseks elus ja ettevõtluses. Koolitajad annavad osalejatele inspiratsiooni, et arukalt edasi liikuda.

Päevakava

11.00 Ettevõtluspäeva avamine – Ruth Aarma Järvamaa Arenduskeskuse juhataja
11.10 Anu Kivi - "UUS OLUKORD ETTEVÕTLUSES - COVID-19 kriisi mõju". Kokkuvõte ettevõtjate kriisiaegsest uuringust.
11.40 Ettevõtja lugu - Tõnu Vanajuur AS Amserv Grupi finantsjuht ja juhatuse liige - "Amservi kogemus - kuidas planeerida tulevikku, kui tulevik muutub igapäevaselt."
12.10 Lõunapaus
13.00 Indrek Maripuu - "Nutika ja innovaatilise meeskonna loomise esimesed sammud" Ajad on pöördelised. Edukad on need ettevõtjad, kes suudavad täna näha uusi võimalusi ja meeskonna nende suunas liikuma panna. Loovusaida kaasasutaja Indrek Maripuu jagab oma ligemale 20 aastasele kogemusele ning teadusuuringutele tuginevaid nippe, nõuandeid ja kohe rakendatavaid tööriistu meeskonna nutikamaks muutmiseks.
14.00 Paus
14.15 Andres Kuusik PhD, Tartu Ülikooli turunduse õppejõud – "ERISTU VÕI SURE" – Eristumise olulisus, 5 tähtsat asja - mida peab turundusest teadma
15.30 Paus
15.40 Andres Kuusik jätkab
17.00 Ettevõtluspäeva lõpp

Ettevõtluspäeva läbiviimist toetab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Osalemine

Ettevõtluspäeval osalemine on tasuta aga vajalik on eelregistreerimine, sest kohtade arv on piiratud (40 inimest). Registreerimine kestab kuni 4.10 või kuni kohti jätkub SIIN.

Meie jaoks on oluline Sinu tervis – järgime sündmuste korraldamisel Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti korraldusi. Palun ära osale sündmustel, kui oled haige või oled viimase 14 päeva jooksul tundnud ennast halvasti või viibinud lähikontaktis COVID-19 positiivse inimesega.