Tartumaa Reede

IT-pädevuse kaasamine tööstusettevõttesse

Asukoht
Dorpati Konverentsikeskus, Petersoni saal
Sihtgrupp
kõik huvilised
Aeg
11.10.2019 kell 11:15-12:45
Korraldaja
Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituut

Ürituse info

Arenguhüppeks ja lisandväärtuse kasvatamiseks vajab tööstusvaldkond uuenduslikku ja loovat lähenemist ning oskust infotehnoloogiavõimaluste kasutamiseks. Üheks olulisemaks takistuseks võivad saada sektorites töötavate spetsialistide ja juhtide tagasihoidlikud oskused ning teadmised uuenduslikest lahendustest lisandväärtuse loomisel. Konkurentsivõime parandamiseks on tööjõumahukal ja traditsioonilisel tööstusel aeg kaasa minna muutunud, digitaliseeritud maailmaga.

Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituut toob seminari raames kokku erinevate tööstusettevõtete esindajad, kes jagavad praktiliste näidete põhjal oma kogemusi IT-pädevuse kaasamisest ettevõttesse. Olgu see siis oma äriprotsesside korraldamiseks ja efektiivistamiseks, kvaliteedikontrolli hõlbustamiseks või hoopis esimeste sammude tegemiseks andmepõhises ärianalüüsis. Kõik käsitletavad tööstusettevõtted on IT-kompetentsi kaasamisele lähenenud erinevas formaadis, mis annab võimaluse mitmekülgseks perspektiiviks ja aruteluks.

Teemat avavad:
Kerry Lumi, Estiko-Plastari IT-juht — Miks palkas Estiko-Plastar IT-juhi?
Tauno Mõts, Promens AS projektijuht — Tootmise efektiivistamine sammhaaval
Mihkel Peedimaa, Räpina Paberivabriku juhataja, Anastasiia Shevchenko, TÜ arvutiteaduse instituudi ettevõtlussuhete spetsialist — Kuidas rakendada ettevõtte hüvanguks IT-tudengeid?

Ootame seminarile osalema eelkõige tööstusettevõtete esindajaid, kellele antud mõttevahetus enim kasu toob.

Osalemine

Registreeru siin.