Tartumaa Teisipäev

Ideede Teisipäev: Tarmo Noop teemal „Ettevõtte kriitilised edutegurid“

Asukoht
SPARK Demo, Narva mnt 3
Aeg
02.10.2018 kell 16:00-19:00

Ürituse info

Eesti suurima joogitootja A. Le Coq’i müügi- ja ekspordinumbrid on jätkuvalt kasvutrendis ning 12 järjestikusel aastal on ettevõtet peetud Eesti kõige konkurentsivõimelisema toiduainetööstuse tiitli vääriliseks.

Ettevõtet 20 aastat juhtinud Tarmo Noop on enda jaoks väga selgelt mõtestanud, millest sõltub nende edu, paika pannud kindla visiooni ning tegutseb pidevalt selle nimel. Ta on karismaatiline ja julge juht. Tema ümber on kogunenud lojaalne meeskond ja ta ei karda oma ametit panti panna, kui on veendunud oma otsuste õigsuses.

Ideede Teisipäeval teeb ta ettekande teemal „Ettevõtte kriitilised edutegurid“ ja mõtestab selle teema lahti läbi isiklike näidete.

Ettekanne on inglise keeles: Ideas Tuesday: Tarmo Noop, CEO of A. Le Coq – “Critical success factors of a company”.

Ideede Teisipäev on valdkondade ülene kohtumisõhtu juhtidele ja spetsialistidele, et jagada omavahel ideid, parimaid kogemusi, töövõtteid ning arutada Eesti ja maailma tööstuse ning majanduse arengute hetkeolukorra ja suundumuste üle. Iga kokkusaamine algab sütitava sõnavõtuga, kus ettevõtjad, ühiskonnategelased, erialaspetsialistid avavad ukse oma maailma. Nad räägivad oma õnnestumistest ja ebaõnnestumistest, suurematest ja väiksematest väljakutsetest. Sellele järgneb meeldivas õhkkonnas arutelu ja mõtete vahetus, nautides häid suupisteid ja joogipoolist A. Le Coq’ilt.

Seminari rahastatakse Eesti-Läti koostööprogrammi projektist DELBI2 (rohkem infot: https://estlat.eu/en/estlat-results/delbi-2.html).