Pärnumaa Reede

Pärnumaa parimate ettevõtete tunnustusürituse afterparty ja Founder Stories

Asukoht
Forwardspace (Akadeemia 1, Pärnu)
Sihtgrupp
ettevõtjad ja ettevõtlusega alustajad
Aeg
05.10.2018 kell 18:00-23:00
Korraldaja
Pärnumaa Arenduskeskus ja Forwardspace info@forwardspace.ee

Ürituse info

Pärnumaa parimate ettevõtete tunnustusürituse järelpeo avab Founder Stories.

Igal ettevõtjal, organisatsioonil ning ettevõtmisel on oma lugu, samamoodi nagu ka igal loojal selle kõrval. Sellest, kuidas keegi vanaema köögis esimese prototüübi valmis meisterdas või keldris sõbraga pätikohvi juues miljoni-eurose äri püsti pani on kindlasti palju õppida ning enam veelgi, on seda põnev kuulata. 

Selleks korraldab Forwardspace mõnusaid õhtuseid kokkusaamiseid, kuhu kutsume rääkima kedagi, kes on midagi loonud – olgu see siis ettevõte (startup), suursündmus või mõni muu äge algatus. See on Founders Stories. 

Üritus on TASUTA! 

Sel korral toimub Founder Stories tavapärasest suuremalt ja oodata on terve maja täis ettevõtjaid. Pärnumaa Arenduskeskuse korraldatud Pärnumaa parimate ettevõtete tunnustusürituse afterparty toimub Forwardspace’is, mille avapauguks saabki olema Founder Stories.

Founder Stories seekordsel sündmusel räägivad oma lood inimesed meie enda majast – Pärnus tegutevate rahvusvaheliste startupide juhid ja ühtlasi Forwardspace’i asutajad – Oliver Sild (WebARX) ja Marten Palu (Gamecan).

Osalemine

Osalemine tasuta, registreeru SIIN