Jõgevamaa Teisipäev

Ettevõtluspäev: “KAS MINUST VÕIKS SAADA ETTEVÕTJA?”

Asukoht
Jõgeva Kultuurikeskus Aia 6, Jõgeva
Sihtgrupp
alustav ettevõtja, kõik huvilised, noored, tegutsev ettevõtja
Aeg
08.10.2019 kell 09:30-15:00
Korraldaja
SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus ettevotlus@jaek.ee

Ürituse info

KAS MINUST VÕIKS SAADA ETTEVÕTJA? Inspireeriv üritus kõigile huvilistele, kes tahavad teada kuidas saab ettevõtjaks, milliseid raskusi tuleb ületada, milliseid rõõme saab nautida. Oma põnevaid lugusid räägivad tuntud noored ettevõtjad Martin Kristerson, UpSteami asutaja; Sander Õigus, Comedy Estonia koomik ja Evelin Rätsep, Ettevõtlusküla asutaja. Põneva päeva lõpus saab osa võtta ärilahingust ehk mängust, mis aitab mõista alustava ettevõtja väljakutseid. Kõigile osalejatele pakutakse maitsvat lõunat. Tere tulemast ettevõtlusmaailma!

Päevakava

Päeva modereerivad Evelin Rätsep ja Leno Kuura

09:30-10:00 Registreerimine ja hommikukohv

10.00-10.30 Martin Kristerson, UpSteami asutaja
Martin on täitsa tavaline vaesest perest pärit mees, kes on ennast ise ülesse töötanud ning on valmis jagama oma lugu, kuidas ta seda tegi. Ta alustas oma teekonda juba ülikooli ajal raamatumüügiga Ameerikas, kus kohtas tuhandeid peresid ja sai peaaegu samapalju "EI"-sid. Siiski oli ta selles üks edukamaid. Kohe peale Ameerikast naasmist tuli tal idee, teha liikuv autopesula UpSteam, mille tegevjuht on ta tänaseni ning millega õnnestus jõuda Ajujahis TOP 3 sekka. Martin räägib, miks ja kuidas ta ettevõtjaks sai ning milline näeb välja tema argipäev.

10.30-11.15 Sander Õigus, Comedy Estonia koomik
Sander on kõige töökam naljamees, kes muust ei mõtlegi kui ainult naljadest. Kui enamik inimesi arvab, et naljadega raha teenida ei saa, siis Sander tõestab vastupidist. Comedy Estonia standup koomiku lugu on koomiline teekond ettevõtjaks, kasutades julget ning loovat ellusuhtumist. Sander elab oma elu nii nagu ise soovib, tehes seda, mida tõeliselt armastab. Teda ennast on kindlasti lõbusam kuulata, kui seda teksti siin lugeda.

11.15-12.30 Evelin Rätsep, Ettevõtlusküla asutaja
Evelin on suurelt unistaja, kes on veendunud, et kõik on võimalik. Tema unistus oli teha rahatarkuse õpetamine nii lihtsaks, et iga laps ka saab aru. Sellest sündis rollimänge loov Ettevõtlusküla. Kuna Evelin armastab muutusi, liikus ta sealt edasi küsides, kuidas muuta uskumusi, mis inimesi takistavad soovitut saavutamast.Täna on Evelin inspiratsioonikoolitaja, kes armastab inimestele rääkida tuleviku võimalustest ning süstida usaldust, et nad jõuaksid kaugemale kui on juba jõdnud Sander ja Martin.

12.30-13.00 Lõuna

13.00-15.00 Ärilahing
Ärilahing on mäng, mis aitab mõista alustava ettevõtja väljakutseid. Selles mängus oled alustav ettevõtja, kes soovib turule tulla innovaatilise tootega, millest kellelgi aimugi pole. Ainus viis teada saada, kuidas minema hakkab, on oma toodet kohe müüma hakata. Mängu käigus treenitakse julgust müüa ning oskust kuulata kliendi tagasisidet ning sellest tulenevalt muuta oma ideed kuni leitakse toode, mida klient päriselt soovib. Saadud kogemused aitavad aimu saada õpilasfirmas ees ootavast. Tere tulemast ettevõtlusmaailma!

Osalemine

Tasuta, eelnev registreerimine vajalik Ettevõtlusnädala koduleheküljel või e-post: ettevotlus@jaek.ee.

KOHTADE ARV ON TÄIS!