Järvamaa Teisipäev

JÄRVAMAA ETTEVÕTLUSPÄEV- Ettevõtja kui inimene

Asukoht
Sargvere mõis
Sihtgrupp
alustav ettevõtja, ettevõtjad, ettevõtlikud inimesed
Aeg
05.10.2021 kell 11:00-17:00
Korraldaja
SA Järvamaa Arenduskeskus mari@jarva.ee

Ürituse info

Järvamaa ettevõtluspäeva teemaks on ettevõtte taga seisev päris inimene. Me tahame ettevõtjatena jõuda kiiremini, kõrgemale ja kaugemale. Millal aga leidsid viimati aja, et tulla välja ettevõtja rollist ja vaadata endasse kui inimesse selle ettevõtte taga?
Oma kogemusi jagavad ettevõtlikud inimesed, kelle lugudest on äratundmist igal ühel meist. Päev saab olema inspiratsiooniks uute unistuste ja suuremate muutuste ellu viimisel. Ja toetav enda vajaduste täitmisel inimesena, et ettevõtlus saaks olla tasakaalus ka kõige muu olulisega Sinu elus ning Sina ettevõtjana teadlikumalt toimida võiksid.

Päevajuht: Margus Kiiver

Programm:

 

11.00-11.30 Kogunemine ja kohv

 

11.30-13.00 Margus Kiiver persoonilugu


Ambitsioonikus on ettevõtlikule inimesele vajalik omadus. Kuid ka edasipüüdlikkusel on omad varjuküljed. Meile meeldib rääkida sellest kui meil läheb hästi ja kuidas saaks minna veel paremini. Raadiohääl, Rally Estonia meediajuht ja Eesti Olümpiakomitee turundusjuht Margus Kiiver avab ootamatu nurga alt külgi oma teekonnast, mis edumeelses ettevõtlikus keskkonnas tavapäraselt varjule jäävad. Jagades ausat kogemust sellest, kui ambitsioonikuse kaalukauss satub äärmusesse ning päris inimene ise oma ettevõtlikkuse taha uppuma hakkab.

 

13.00-13.15 sirutuspaus

 

13.15-14.45 Kene Vernik- hea une teejuht


Sa läbid ettevõtjana koolitusi, kuidas arendada oma turunduslikke oskuseid, luua persoonibrändi või suurendada toodete müüki. Aga kas Sa oled mõelnud ka sellele, kuidas mõjutab uni Sinu järgmist päeva ja võimekust toimida eduka inimesena, eduka ettevõtjana? Unetehnoloog Kene Vernik toob meieni teadlikkuse ühel oluliseimail teemal meie edu võimekuse suunal.

 

14.45-15.15 kerge eine

 

15.15-16.45 Kristine Põldver (Väe talu)


Inspireeriv kogemuslugu, kuidas enda intuitsiooni ära tabada ning lähtuvalt sellest julgeda oma elus drastilisi muutusi teha. Iga originaalne idee on alguse saanud lihtsalt ühest hulluna näivast mõttest. Et keegi teine ei ole seda veel niimoodi teinud, ei tähenda, et Sina selle tegemata jätma peaksid.

 

Osalemine

Osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelnev REGISTREERIMINE.

Osaleda võid ka juhul, kui Sa ei ole täna ettevõtja.

Kõigile registreerunud soovijatele saadetakse ka Confidos antigeeni testi tegemiseks sooduskood.

Korraldajatel on kohustus kontrollida COVID tõendite kehtivust, mis tähendab, et kõigil osalejatel tuleb esitada COVID tõend vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta.