Veebiseminar Esmaspäev

Ettevõtlusnädala avastart: „Mis on edu võti ehk uue aja väljakutsed”

Asukoht
Veebiülekanne
Sihtgrupp
kõik huvilised
Aeg
04.10.2021 kell 11:00-18:00
Korraldaja
Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus info@heak.ee

Ürituse info

Ettevõtlusnädala avastardil võtame luubi alla kohanemise, sest see on edu võti pidevalt muutuvas maailmas. Mida see aga õigupoolest tähendab ja millised on edutegurid, millega iga ettevõtja kui ka vabaühendus peaks arvestama? Lahendame üheskoos mõistatuse ja jagame soovitusi Eesti ekspertide ja ettevõtjate poolt!

Päeva veab veerandsaja-aastase kogemusega mitmekülgne ettevõtja Kuldar Leis.


Päevakava

11:00-11:05 Ettevõtlusnädala avastart. Ettevõtja Kuldar Leis

11:05-11:35 Dialoog ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Andres Sutiga

11:35-12:05 “Uue aja väljakutsed” Ettevõtja Kaimar Karu
Maailmamajanduse trendid ja globaalsed tegurid, mis lähiaastatel mõjutavad ettevõtluskeskkonda.

12:05-12:55 Arutelu: “Mis on edu võti?”

Rohe- ja Digipöörde teemadel vahetavad mõtteid: UniTartu Ventures OÜ juht Mart Maasik, Rohetiigri eestvedaja Eva Truuverk, ettevõtja Kaimar Karu, arutelu juhib Kuldar Leis.

Sulle on kindlasti tuttavad järgmised mõisted nagu rohepööre, digitaliseerimine, muutustega kohanemine. Arutleme, millega on õigupärast tegu ning kas need on peamised edutegurid, millega iga ettevõtja peab täna arvestama.

12:55-13:55 “Ärimudel, kui ettevõtte arendamise töövahend” Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskuse ettevõtluskonsultant Priit Kuuskme

Kui mõelda puslele, mille erinevatest tükkidest saab ilusa pildi, siis sama analoogia kehtib ka ettevõtte puhul. Avame ettevõtet läbi ärimudeli loogika. Peatume küll justkui erinevatel, kuid tihedalt omavahel põimunud teemadel. Räägime ettevõtte kui terviku disainimisest.

13:55-14:55 “Kuidas klienti kuulates oma äri mitte ära rikkuda?” Rethink agentuuri kaasasutaja ja äridisainer Jana Kukk

Eranditult kõik ettevõtted soovivad pakkuda oma kliendile paremat võimalikku väärtust, välja see tuleb aga ainult osadel. Klientide tagasiside on tihti vasturääkiv, läheb risti äriliste eesmärkidega ja vahel ei tea klient ka ise, mida ta sooviks. Oma ettekandes räägib Jana sellest, kuidas uurida välja, mis kliendile tegelikult vaja on ning luua selline toode või teenus, mis oleks kasulik, kasumlik ja kasutatav. 

14:55-15:30 Paus

15:30-17:20 “Kuidas võita klientide usaldus ja jõuda müügini?” Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskuse ettevõtluskonsultant Priit Kuuskme ja Lavii digiturundusstrateeg Timo Porval

Kõik hakkab ikkagi sellest, et õige sõnum jõuab õigele inimesele. Peatume klientidest aru saamisel ning toote/teenuse turul testimise olulisusel. Eristumise võimalustest. Räägime töötavatest turunduskanalitest. Kliendisuhte loomisest. Müügipakkumise tegemisest. Konkurentide analüüsist ning kliendile väärtuse pakkumise olulisusest turunduses ja müügis.

17:20-18:00 “Kuidas häid mõtteid edukalt ellu viia?” Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskuse ettevõtluskonsultant Priit Kuuskme

Pikk ja sisutihe päev on seljataga. Oled mitmed paberilehed erinevaid ideid ja märksõnu täis kirjutanud. Nüüd tuleks nende seast teha valik ning alustada mõtete elluviimisega, sest ainult siis on täna räägitust kõige rohkem kasu. Praktika on ikka olnud tõe kriteerium. Peatume muudatuste elluviimise psühholoogial. Prioriteetide määramisel ning tegevuskava koostamisel. Jagame innustust ning pakume ka abi, kui tundub, et oled oma mõtetega justkui üksi jäänud.

18:00-18:10 Loosimine ja lõpetamine

Osalemine

Osalemine on kõigile tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine.

Vali ise aeg, millal soovid osaleda! Terve päeva vältel saad liituda just selle teema ajaks, mis sind enim huvitab ja kui midagi peaks vahepeal vahele tulema, saad ära käia ja tagasi lülituda. Selleks, et saaksid mugavalt osaleda, pane enda nimi kirja!

 

Registreerimine

* märgitud väljad on kohustuslikud

Üritusele registreerumine on lõppenud.