Harjumaa Kolmapäev

Ettevõtlusnädal Viimsis: networking Viimsi ettevõtjatele ja Nordic Business Forum 2019 ülekanne

Asukoht
Viimsi Kino · Randvere tee 11, Viimsi
Sihtgrupp
ettevõtjad, kõik huvilised
Aeg
09.10.2019 - 10.10.2019 kell 09:30-18:00
Korraldaja
Viimsi vallavalitsus ja Viimsi Teataja

Ürituse info

Ettevõtlusnädalal kutsub Viimsi vallavalitsus Viimsi ettevõtjaid networkingule 9. oktoobril kell 19 Black Rose pubisse, kus teid tervitab vallavanem Laine Randjärv ja abivallavanemad. Samal päeval algab ka Helsingis Nordic Business Forum 2019, millest Viimsi vallavalitsus koostöös Viimsi kinoga teeb täispika otseülekande – kaks päeva innustavaid ettekandeid ja mõtteainet! Üritust kajastab Viimsi Teataja.

VIIMSI ETTEVÕTJATE NETWORKING 9. OKTOOBRIL KELL 19
Koguneme Black Rose pubis, et rääkida Viimsi kui ettevõtluskeskkonna, ettevõtjate ootustest ja võimalustest ning arutada ühiselt Viimsi 2020 keskkonna-aasta koostöö teemadel. Viimsi ettevõtluskeskkonda mõjutavad otseselt ühistranspordi võrk ja liikluskorraldus, kaugtöö tegemise võimalused, jäätmemajandus, heakord ja energia.
Kuidas vähendada Viimsis toidu raiskamist? Kuidas muuta Viimsi töökeskkonnana üheskoos veelgi atraktiivsemaks ja meelitada nii ligi ka rohkem talente siinsetesse ettevõtetesse? Millisel suunal ja tempos ettevõtlus Viimsis liigub? Millised uued äriideed ja -võimalused aitavad Viimsi keskkonna-aastal õnnestuda? Tule kohale – tutvume, arutleme, mõtleme ja otsustame koos!

Osalemine

Sündmus on tasuline.

Business Nordic Forum vaatamine – 5€
Ülekande vaatamine koos networking üritusega Black Rose Pubis 9. oktoobril – 6€.
Osalemiseks soeta pilet SIIT