Pärnumaa Reede

Ettevõtlik pärnakas HÄKATON

Asukoht
Hedon SPA & HOTEL (Ranna puiestee 1, Pärnu)
Sihtgrupp
ettevõtlikud inimesed, kõik huvilised
Aeg
09.10.2020 - 11.10.2020 kell 18:00-20:00
Korraldaja
Pärnu Linnavalitsus, Garage48 toomas.toodu@parnu.ee

Ürituse info

Ettevõtlusnädal on suurim üle-eestiline ettevõtlusüritus, mis on läbi mitmete aastate pakkunud inimestele kaasahaaravaid ja julgustavaid üritusi, mis aitaksid neid oma ettevõtlike unistuste täitumisele lähemale. Sel aastal kutsub Pärnu Linnavalitsus ettevõtlikke inimesi PÄRNU Ettevõtlusnädalast osa saama Ettevõtlik pärnakas HÄKATONIL!

Euroopa ühes dünaamilisemas piirkonnas, Läänemere ruumis, paiknev Pärnumaa on lisaks oma mainekale kuurordi- ja puhkemajandusele hinnatud ja tuntud regioon, mida iseloomustavad kõrge elukvaliteet, puhas looduskeskkond ja -ressursid, elanikkonna sidusus ja kogukonnatunne, mitmekesine majandusstruktuur, era- ja kodanikuühiskonna ettevõtlikkus ja algatusvõimelisus ning haritud, ettevõtlikud, tervist ja elukvaliteeti väärtustavad elanikud.

Pärnumaa ambitsioon on olla konkurentsivõimeline ja edukas maakond, mis tagaks pärnumaalastele kvaliteetse elu-, töö- ja puhkekeskkonna ning et inimesed tunnetaksid aasta-aastalt elukvaliteedi pidevat paranemist. Kohalikel ettevõtjatel ja ettevõtluskeskkonnal on elukeskkonna ja elanike elukvaliteedi kujundamisel suur roll.

9.-11. oktoobril kutsuvad Pärnu linn, Garage48 ja Hedon SPA & Hotel ettevõtlikke inimesi, kes soovivad just Pärnumaal oma ettevõtte luua ning seeläbi regiooni arengusse panustada, Ettevõtlik Pärnakas HÄKATONILE. Alustavad ettevõtjad, kellel on Pärnumaa regioonile omane, samal ajal unikaalne ning uudne äriidee, on oodatud tegema esimesed sammud oma ettevõtte loomisel!

Garage48 häkaton on keskkond, kus vaid 48 tunniga on võimalik oma toote või teenuse idee järgi testida, ehitades valmis selle esmane prototüüp. Et see reaalsuseks saaks, on kogu nädalavahetuse vältel tagatud:

  • ekspertide ja mentorite tugi ja juhendamine, kes viivad ellu Garage48 edukust tõestanud häkatoni formaadi ning juhendavad prototüüpimise ja äriarenduse tiimitööd;
  • hubased ruumid ja öö-spa Hedon Spa-s;
  • toitlustus ja värskendavad joogid;
  • ohutust ja tervist hoidvad tingimused COVID-19 hetkeolukorrast lähtuvalt.

Osalema on oodatud erinevate valdkondade esindajad, tudengitest ekspertideni, kelle sooviks on alustada Pärnumaal ettevõtlusega ning tuua turule uudseid teenuseid ja tooteid. Häkatonile pääsevad osalema parimad ideed ja tiimid, kes Garage48 48-tunnises formaadis ning mentorite intensiivse juhendamise läbi oma äriidee realiseerida saavad.

Lisainfo: https://garage48.org/events/ettevotlik-parnakas-hakaton

Osalemine

Osalemine on tasuta, lisainfo: https://garage48.org/events/ettevotlik-parnakas-hakaton

Meie jaoks on oluline Sinu tervis – järgime sündmuste korraldamisel Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti korraldusi. Palun ära osale sündmustel, kui oled haige või oled viimase 14 päeva jooksul tundnud ennast halvasti või viibinud lähikontaktis COVID-19 positiivse inimesega.