Pärnumaa Reede

Ettevõtlik pärnakas HÄKATON

Asukoht
Hedon SPA & HOTEL (Ranna puiestee 1, Pärnu)
Sihtgrupp
ettevõtlikud inimesed, kõik huvilised
Aeg
09.10.2020 - 11.10.2020 kell 18:00-20:00
Korraldaja
Pärnu Linnavalitsus, Garage48 toomas.toodu@parnu.ee

Ürituse info

Pärnumaa ambitsioon on olla konkurentsivõimeline ja edukas maakond, mis tagaks pärnumaalastele kvaliteetse elu-, töö- ja puhkekeskkonna ning et inimesed tunnetaksid aasta-aastalt elukvaliteedi pidevat paranemist. Kohalikel ettevõtjatel ja ettevõtluskeskkonnal on elukeskkonna ja elanike elukvaliteedi kujundamisel suur roll.

 

9.-11. oktoobril kutsuvad Pärnu linnavalitsusGarage48, MTÜ Lääne-Eesti Turism ja Hedon SPA & Hotel ettevõtlikke inimesi, kes soovivad just Pärnumaal oma ettevõtte luua ning seeläbi regiooni arengusse panustada, Ettevõtlik Pärnakas HÄKATONILE.

 

OSALEDA SAAB NII IDEEGA KUI ILMA, INDIVIIDINA VÕI TIIMIGA!

 

Alustavad ettevõtjad, kellel on uudne äriidee, on oodatud tegema esimesed sammud oma ettevõtte loomisel! Ettevõtlikud inimesed, kes soovivad leida inspireeriva idee ja tiimi, on oodatud need häkatonilt leidma!

 

Garage48 häkaton on keskkond, kus vaid 48 tunniga on võimalik oma äriplaan, toote või teenuse idee järgi testida –  ehitades valmis selle esmane versioon. Et see reaalsuseks saaks, on kogu nädalavahetuse vältel tagatud:

** ekspertide ja mentorite tugi ja juhendamine, kes viivad ellu Garage48 edukust tõestanud häkatoni formaadi ning juhendavad teenuse- ja tootedisaini ning äriarenduse tiimitööd;

** hubased tööruumid Hedon Hotel & SPA poolt;

** ÖÖ-SPA Hedonis – sponsoreerituna Ruukki poolt;

** majutus Hedon Hotel & SPA ruumides Pärnust väljastpoolt tulijatele – paki igaks juhuks kaasa magamiskott

** toitlustus ja värskendavad joogid;

** ohutust ja tervist hoidvad tingimused COVID-19 hetkeolukorrast lähtuvalt.

 

Osalema on oodatud erinevate valdkondade esindajad, tudengitest ekspertideni, kelle sooviks on alustada Pärnumaal ettevõtlusega ning tuua turule uudseid teenuseid ja tooteid. 

Häkatonile pääsevad osalema parimad ideed ja tiimid, kes Garage48 48-tunnises formaadis ning mentorite intensiivse juhendamise läbi oma äriidee realiseerida saavad. Häkaton toimub eesti keeles.

 

Häkatoni võitjale paneb Swedbank välja 1000€ auhinnaraha.

 

Võitja saab otsepääsu Ajujaht TOP 100 tiimi hulka, Pärnumaa Arenduskeskuse inkubaatorisse oma ideed edasi arendama ning 3 aastat domeeni võõrustamist veebimajutus.ee-lt koos veebiseminariga. 

Lisainfo: https://garage48.org/events/ettevotlik-parnakas-hakaton

Osalemine

Osalemine on tasuta. Osaleda saab nii ideega kui ilma, indiviidina või tiima.

Vajalik on eelnev registreerimine, siin: https://garage48.typeform.com/to/w2jEGuJa

Meie jaoks on oluline Sinu tervis – järgime sündmuste korraldamisel Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti korraldusi. Palun ära osale sündmustel, kui oled haige või oled viimase 14 päeva jooksul tundnud ennast halvasti või viibinud lähikontaktis COVID-19 positiivse inimesega.