Hiiumaa Reede

Ettevõtjate inspiratsiooniõhtu: “Kriis kui hüppelaud” / Reet Roos

Asukoht
Rannapaargu
Sihtgrupp
ettevõtjad, ettevõtlikud inimesed
Aeg
08.10.2021 kell 18:00-20:00
Korraldaja
Hiiumaa Arenduskeskus angela.koit@hiiumaa.ee

Ürituse info

Ettevõtjatele mõeldud inspiratsiooniõhtu tuleb taas!

Sügise esimene üritus toimub Ettevõtlusnädalal, 8 oktoobril Rannapaargus. Ja kui aasta esimeses pooles olid kõik kohtumised üle veebi, siis sel korral võib oma nutiseadmed vabalt üldse koju unustada:)

Meiega liitub tuntud ettevõtja Reet Roos, kes enda ettevõtmiste näitel räägib, kuidas valmistuda kriisiks kui majanduses on veel pärituul.

“Igas kriisis peitub võimalus – võiks koguni öelda et hüppelaud – nii kõrgemale kui ka madalamale. Ja vahel tuleb teha pingutusi ka selleks, et kättevõidetut säilitada. Vahel võib just see – väliselt mitte eriti tunnustust pälviv pingutus osutuda just kõige tähtsamaks sammuks.” – Tiia Lõoke, 1996

Reet on pärit Hiiumaalt Isabella külast ja käinud Lauka koolis.
Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli ajalooteaduskonna. Asutanud mitmeid meedia- ja digiagentuure Baltikumis, millest on tänaseks saanud antud tegevusvaldkonna suurim holding-ettevõte Eestis, Lätis ja Leedus. Reet omab pikaajalist investeerimiskogemust.
Ta on investeerinud startuppidesse ja vastukaaluks ka stabiilset varakasvu tootvatesse valdkondadesse.

Osalemine

Osalemine on kõigile tasuta, aga vajalik on eelnev registreerimine: bit.ly/inspiratsiooniõhtu0810

***

Ettevõtjate inspiratsiooniõhtu eesmärk on mõelda ja arutleda erinevatel olulisematel ja päevakajalistel teemadel, et aidata Hiiumaa ettevõtjatel silmaringi laiendada ning anda värsket vaadet oma tegevustele. Ja ehk ka julgustada uutele tegudele.

Toetab Euroopa Regionaalarengu Fond