Jõgevamaa Teisipäev

Efektiivne ajajuhtimine

Asukoht
Kirna Õppekeskus, Jõgevamaa Põltsamaa vald Jüriküla / veebiplatvormi Zoom kaudu
Sihtgrupp
kõik huvilised
Aeg
06.10.2020 kell 11:00-14:30
Korraldaja
SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus ettevotlus@jaek.ee

Ürituse info

Soovid oma aega efektiivsemalt planeerida? Olla produktiivsem nii tööl kui ka eraelus? Lisaks koolituse teoreetilisele poolele vaatame iseenda sisse ja mõtestame lahti kõik selle, mis on minu enda jaoks see kõige olulisem.
Sellest lähtuvalt saame eesmärgistada ja luua efektiivse plaani oma eesmärkide poole liikumiseks. Kaasa praktilised nõuanded, kuidas aega paremini hallata ja ajaraiskajatega toime tulla ning kuidas meeskonnatöös efektiivsem ja arvestavam olla.

Koolituse läbinu osaleja:
– oskab analüüsida oma ajakasutust ning suudab enesejuhtimise teel ajaga efektiivsemalt ümber käia;
– on teadlikum oma igapäevastest ajaraiskajatest ja oskab nendega paremini toime tulla;
– oskab väärtustada efektiivset ajakasutust meeskonnatöös; – oskab seada prioriteete nii eraelus kui ka igapäevases töös;
– oskab seada eesmärke ja koostada enda jaoks efektiivsem päevaplaan;
– oskab ennast motiveerida ja leida lahendusi pooleliolevate tööde lõpetamiseks.

Koolitaja: Kersti Jürgenstein – Arenguagentuur OÜ tegevjuht, koolitaja, meeskondade arendaja, coach. Eesti Mentorite Koja liige. Lisainfo koolitaja kohta: https://arenguagentuur.com/meeskond/

Päevakava

10:30 Kogunemine
11:00- 12:30 Koolituse I osa
Lõuna
13:00-14:30 Koolituse II osa
Soovijatele matk Alam-Pedja Suursoos

Osalemine

Tasuta, eelnev registreerimine vajalik nii Kirnas kui ka ZOOM kaudu osalemiseks. Registreerumine e-maili teel: ettevotlus@jaek.ee kuni 03.10.2020.

Meie jaoks on oluline Sinu tervis – järgime sündmuste korraldamisel Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti korraldusi. Palun ära osale sündmustel, kui oled haige või oled viimase 14 päeva jooksul tundnud ennast halvasti või viibinud lähikontaktis COVID-19 positiivse inimesega.