Raplamaa Kolmapäev

Koolitus-seminar Raplamaa ettevõtjatele: Tehnoloogia abil tõhusaks ehk miks ettevõtetes digitaliseerida?

Asukoht
TaevaniMaani Meistrikoda; Koidu 20/2; Rapla
Sihtgrupp
ettevõtjad, tegutsev ettevõtja
Aeg
06.10.2021 kell 11:00-15:30
Korraldaja
RAEK SA reelika@raek.ee

Ürituse info

SIHTRÜHM: Raplamaa ettevõtjad, ettevõtete esindajad. Ühest ettevõttest kuni 2 inimest.

EESMÄRK: Osalejad saavad teadlikuks digitaliseerimise ja automatiseerimise põhimõtetest, mis ei ole ainult suurte ettevõtete võimalus. Koolitusel osalenud saavad ülevaate esimestest sammudest selles valdkonnas enda ettevõtte arendamisel.

KOOLITUS-SEMINARI VIIVAD LÄBI:

JÜRI RIIVES, IMECC, TalTech kaasatud professor.
Tehnoloogia Arenduskeskuse IMECC asutaja. Pikka aega olnud Eesti Masinatööstuse Liidu juhatuse esimees. Suur ettevõtluskogemus, juhatuse liikme ja nõukogu liikmena. Tegevusvaldkonnad: tööstusrobootika, digitaliseerimine, kulusäästlik tootmine (sh Lean), ärimudelite arendus. Pikaajaline kogemus rahvusvaheliste projektide juhtimisel ja osalemisel. Publitseerinud suurel arvul teadusartikleid, esinenud erinevatel rahvusvahelistel konverentsidel. Tegelenud ka ettevõtete kvaliteedijuhtimissüsteemide arendamisega (enam kui 100 ettevõtet).

RAGNAR TAMMSALU, Tactical Solution OÜ, müügimeeskonna juht
Ragnar omab üle 20 aastast tootmisettevõtete juhtimiskogemust. Tootmisega on ta olnud seotud ettevõtte omanikuna, juhatajana ning arendus-, ekspordi- ja tootmisjuhina. Lisaks sellele on ta panustanud Viljandimaa ettevõtete digitaliseerimisesse Viljandimaa Arenduskeskuse tööstuse ja ekspordi arendusjuhina. Ragnar on üks tootmise digitaliseerimise mõõdistamise tööriista idee autoritest ning arendajatest. Praegu töötab ta Tactical Solution OÜ müügimeeskonna juhina, kaasajastades ka ettevõtte tootmisprotsesse.

Päeva modereerib Ermo Brecher, SA RAEK, ettevõtluskonsultant.

Seminaripäeva korraldab Raplamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus (RAEK) Euroopa Regionaalarengu Fondi toel ja on osalejatele TASUTA*. Vajalik eelregistreerimine!

*Osalevatele ettevõtetele rakendatakse VTA-d ehk vähese tähtsusega abi.  Täpsemalt saab lugeda https://www.eas.ee/riigiabi/.

Registreerimine seminarile on avatud 4. oktoobrini SIIN