Raplamaa Reede

Ärihommik

Asukoht
Kultuuriklubi BAAS, Tallinna mnt.5, Rapla
Sihtgrupp
Ettevõtete raamatupidamise, finantside või juhtimise valdkonnas arveldustega tegelevad spetsialistid
Aeg
05.10.2018 kell 09:30-12:00
Korraldaja
AS Swedbank katrin.sutt@swedbank.ee

Ürituse info

  • Rahapesu tõkestamise spetsialist Kaarel Teras käsitleb „Tunne oma klienti“ põhimõtet ja selgitab- miks ning mida sellega seoses vaja teha on;
  • Arvelduslahenduste spetsialist Aive Strööm tutvustab Swedbank Gateway võimalusi.

Päevakava

• Rahapesu tõkestamise spetsialist Kaarel Teras käsitleb „Tunne oma klienti“ põhimõtet ja selgitab- miks ning mida sellega seoses vaja teha on.
Järjest rangemaks muutuvad seaduste eesmärk on kaitsta ühiskonda rahapesu ja muude illegaalsete tegevuste eest. Miks nõuavad pangad klientidelt majandustegevuste kohta erinevate andmete ja alusdokumentide esitamist? Kes on tegelik kasusaaja ja riikliku taustaga isik ning miks nende kohta infot küsitakse? Mida kujutavad endast maksualase teabevahetuse seadused? Kuidas on tagatud esitatud andmete turvalisus? Ja palju muud.
• Arvelduslahenduste spetsialist Aive Strööm tutvustab Swedbank Gateway võimalusi.
Gateway on andmesidekanal, mis ühendab ettevõtte majandustarkvara ja panga infosüsteemid ning võimaldab automatiseerida finantsarvestuse tööprotsesse. Aga millised on sellise andmesidekanali kasutamise nõuded, võimalused, turvameetmed ja kulud? Millised majandustarkvarad ja kuidas toetavad Gatewayd?
• Hommikukohvi kõrval saavad osalejad luua uusi kontakte, arutleda päevakajalistel teemadel ja ammutada inspiratsiooni uute sihtide seadmiseks
• Erinevad pangandusteemalised küsimused on eelnevalt oodatud vastamiseks ka registreerimisaadressil

Osalemine

Tasuta, eelnev registreerimine on vajalik. Kohtade arv piiratud. Registreerimine e-mailil: katrin.sutt@swedbank.ee