Kohila ettevõtjate ümarlaud
Kohila tublid ettevõtjad on lahkesti kutsutud järjekordsele ümarlauale, mis toimub 1. oktoobril kell 16.00-19.30 Kohila Mõisakooli tall-tõllakuuri maja saalis (Posti 5, Kohila)
Kuupäev – 01. oktoober 2025
Kellaaeg – 16.00-19.30
Asukoht – Kohila Mõisakooli tõllakuuri maja saal (Posti 5)
Päevakord:
16:00-17:30 – Arutelu teemal “Kohila ettevõtlusala osana üleriigilisest planeeringust aastani 2050“
Kohila ettevõtjate ümarlaual osaleb seekord külalisesinejana Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi planeeringute asekantsler Ivan Sergejev. Ivan endise Narva linnaarhitektina (2016-2020) teab kohaliku elu planeerimise rõõme ning valusid suurepäraselt. Kuid meiega tuleb ta arutlema oma tänase tööga seotud teemadel ehk mis seis on üleriigilise planeeringuga aastani 2050 ning milliste ootustega on asunud riik toetama 30+ hektari suuruseid ettevõtlusalasid, mille alla kuulub ka Kohilas asuv Tuhamäe ettevõtlusala.
17:30-17:40 – Energiapaus
17:40-19:00 – Paneelarutelu teemal „Kohila Paberivabriku hoone ja sisu tulevik“.
Paneelarutelule oleme palunud neli inimest: Ari Mikael Orkomies (Paberitehas OÜ) ja Allar Haljasorg (Kohila vallavanem) kui paberivabriku kinnistu kaasomanike esindajad, Angela Kase (Kohila Mõisakool – hariduse, kultuuri ja pärandi ühendaja) kui vana paberivabriku kõrval tegutseva kooli esindaja ning Harly Soppe PSP Capitalist esindades professionaalse kinnisvaraarendaja vaadet, kes alustavad kiviviske kaugusel paberivabrikust 2026.a. kuue uue kortermaja ehitust.
19:00-19:30 – Arutelu vabas vormis.
Anna oma tulekust märku SIIN registreerides nii ennast kui soovi korral oma kolleege, kes soovivad ümarlaual osaleda.
Korraldaja: Kohila vallavalitsus
Kontakt: aivar.roop@kohila.ee
Lisainfo: https://kohila.ee/kohila-ettevotjate-umarlaud-1-oktoobril/